Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem, hogy megválto...

Mit kéne tennem, hogy megváltozzak? (a szöveg hosszúsága miatt bocsánat, de kérlek olvassátok el és adjatok tanácsot) SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
14 éves, lány vagyok.Másfél 2 éve nagyon zárkózott lettem. 1 hónapja bekerültem egy kézilabda csoportba és nem tudok senkivel beszélgetni. A többiek nevetgélnek beszélgetnek (bár ők mér több éve együtt vannak) Itthon nem vagyok ilyen. Nem tudok senkivel beszélgetni a suliból, csak az osztályban egy-két emberrel. Hogyan tudnék egy kicsit felszabadulni a társaságokban? Nem találok megoldást,kiutat ebből az egészből. Nem vagyok ronda sem kövér mégis nagyon szarul érzem magam a fennt elmondtak szerint.
2009. nov. 23. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez lehet a kor miatt is vagy egyszerűen ilyen idióta vagyok és még barátom sem lesz??? MIT TEGYEK?????? Nagyon félek!!!
2009. nov. 23. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
attól ne félj hogy nem lesz barátom(: szerintem kicsit lazitanod kéne..ne érdekeljen mit gondolnak rolad... vegyél egynagy levegöt és menj oda valakihez, ha bezárkozol az nem segit..(:csak egy barátot keritesz a többi menni fog....:)
2009. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
próbálj meg minnél többet barátkozni
2009. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is azt hittem sokáig, hogy baj van velem. Sok barátom van és nagyon könnyen ismerkedem és nagyon sokan szertnek is, mégis úgy érzem hogy egydül vagyok. Ez csak egy iylen kamaszkori dolog. Én imádok egyedül lnnei, elzárkozni az emberektől. A magány jó dolog, megnyugtató és semmi rossz nicsn benne. Nem hiszem h félénk vagy, egyszerűen nem hiányolod mások társaságát. hallkgas zenét, az eltereli a fiygelmed. Nekem ez bevállt eddig

16/L

2009. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még írjatok lécci!!! Minél több annál jobb:D
2009. nov. 23. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyenben szenvedek,de én kövér is vagyok és ronda is:(
2009. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 iglice1 válasza:
Én is ilyen voltam és ilyen is maradtam. Nekem se volt barátom, barátnőm de valahogy mégis elvoltam. Sokszor le voltam törve, hogy nem "kellek" senkinek, de már nem is bánom. A mai napig nincs igazi barátnőm, de az életembe se fért bele. A férjem és a családom volt és maradt az egyetlen igazi barátom! Úgyhogy ne búsulj túl lehet élni.
2012. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!