Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek tartotok a szöveg...

Milyennek tartotok a szöveg alapján?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Eléggé bátortalan vagyok, és félénk. Szeretem az új dolgokat, de először mindig félek tőlük. Szeretek művészkedni, több hangszeren játszom és szívesen festek. Egy színjátszó csoportban is benne vagyok. A legjobb abban vagyok, hogy rengeteg legendát ismerek. Van olyan amit kívülről tudok, és a Bibliai történetekkel is így vagyok, pedig csak egyszer hallottam őket. Ja és rengeteget olvasok, nem vagyok jó sportoló, de a görkorcsolyában jó vagyok.

Kevés a barátom. Egyetlen barátnőm van, de az messze lakik tőlem, 2 fiú barátom van, de ők is messze laknak. Szívesen ismerkedem.

A hajam vállig érő göndör és barna, a szemem zöldes barna, a bőröm nagyon fehér. Nem vagyok kövér, de nem is tartom magam vékonynak. Általában farmert és pólót viselek, nem szeretem a szoknyát.


2010. aug. 14. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejössz.


17/F

2010. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan lánynak, aki eléggé bátortalan és félénk. Szereti az új dolgokat, de először mindig fél tőlük. Szeret művészkedni, több hangszeren játszik és szívesen fest. Egy színjátszó csoportban is benne van. A legjobb abban vagy, hogy rengeteg legendát ismersz. Van olyan amit kívülről tud és a Bibliai történetekkel is így van, pedig csak egyszer hallotta őket. Ja és rengeteget olvas, nem jó sportoló, de a görkorcsolyában jó.

Kevés a barátja van. Egyetlen barátnője van, de az messze lakik tőle, 2 fiú barátja van, de ők is messze laknak. Szívesen ismerkedik.

A haja vállig érő göndör és barna, a szeme zöldes-barna, a bőre nagyon fehér. Nem kövér, de nem is tartja magát vékonynak. Általában farmert és pólót visel, nem szereti a szoknyát.

:)

2010. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
önbizalomhiányosnak
2010. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
kissé ellentmondásosnak..
2010. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ellentmondásos, pl. aki félénk, bátortalan, azok nem szeretnek ismerkedni..
2010. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, aki félénk az is szerethet ismerkedni, csak kezdeményezni nem.
2010. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
És balkezes vagy. vagy nem?
2010. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
sok félénk embert ismerek és a tapasztalat az, hogy nem kezdeményezni nem szeretnek, hanem ismerkedni. Mivel megszólalni sem szeretnek, ha nincs ott egy ismerős! Kerülik a társaságot stb.stb
2010. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen balkezes vagyok. És nagyon megválogatom az embereket, csak akkor kezdeményezek, ha már látszatból ismerem az embet. De az a jobb ha ő kezdi.
2010. aug. 15. 09:43
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem szimpatikus vagy.

:-)

2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!