Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szöveg sikeres társkere...

Milyen szöveg sikeres társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 2-3000 fős társkeresőnek vagyok tagja, de heti, kétheti egyszer írnak csak rám a srácok.

Mondjuk nem vagyok a szavak embere, és az érzések nagy megfogalmazója, mindent konkrétan írok le és írok arról is, amit csinálni szeretek.

De nem tudom hosszú mondatokba foglalni, milyen társat keresek....


Szerintem ez a gond.

De úgy vagyok önmagam, ha azt írom, amit.


Mi legyen? :(


2013. dec. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha az a baj, hogy nem írnak rád akkor esetleg írj te rá a srácra amelyik tetszik?

Persze én férfi vagyok és nekem van eszem gondolkodni...

2013. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmien, ott kép alapján döntenek az emberek. láttam már kitöltetlen adatlapot 1500 olvasatlan levéllel, mindezt 1,5 hét alatt.
2013. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyerő szövegek:

- gruppen a kedvencem

- gumival kedvezményes

- törzsvásárlóknak kedvezmény

- házhoz megyek

- teljes diszkréció

2013. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:
Önismeret a tartalomnak, gyakorlás a formának. Ha nem tudod megfogalmazni, hogy milyen vagy és mit érzel, hogy várod, hogy azt más meg tudja tenni?
2013. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rövid, mégis kerek mondatokból felépített, frappánsan megírt szöveg kell. Legyél választékos, ügyelj a helyesírásra, ne keseregj. Egy kis irónia lehet benne, amíg még humoros, de nem szabad ezzel átszőni az egész bemutatkozást, mert az olyan, mintha folyton elégedetlenkednél. Adj egy keveset magadból, de ne túl sokat. Ne tényként közöld a véleményed, árnyaltan fogalmazd meg.


De akár egy ilyet is el tudok képzelni, elég figyelemfelkeltő:


" - Használati utasítás "XY" nevű felhasználóhoz -


1. Az "XY" nevű felhasználó az őskorban felfedezett bioenergiával - szeretettel - működik, így Ön rendeltetésszerű használat esetén takarékos társaságra tehet szert.

2. Az "XY" nevű felhasználó rendeltetésszerű használata összeforrott kutacsot igényel, enélkül belekezdeni bármilyen műveletbe ÉLETVESZÉLYES és TILOS!

3. Az "XY" nevű felhasználó alkotói - szülei - nem vállalnak felelősséget semmilyen hibáért!

4. Az "XY" nevű felhasználó nem garanciális, a vele töltött időt visszaváltani nem áll módunkban.


"XY" ára: türelem, kedvesség, odaadás, figyelmesség.


Észrevételét, kérdését, panaszát a "XYfelhasznalo@tarskereso.com" e-mail címre várjuk.


Kellemes időtöltést kívánunk!"



Szóval nem kell görcsösen ragaszkodni a sablonokhoz...

2013. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!