Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 évesen nem késett még el...

23 évesen nem késett még el az ember a sikeres élet megvalósításához?

Figyelt kérdés

Sok diplomát akarok. Sok pénzt. Nem azért, hogy fényűző életem lehssen, hanem, hogy a gyerekeimnek jó legyen, ne olyan gyerekkoruk legyen mint nekem volt.


Persze teszek is ezért, már járok főiskolára és elterveztem, mi lesz a következő feladatom. Mármint a következő diploma.


2013. okt. 23. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

De elkésett, adj fel mindent és menj el koldulni.

Mégis milyen választ vártál? Gratulálok az elhatározásodhoz, szurkolok hogy mindent végig tudj csinálni, sok kitartást! Miért lenne késő?

2013. okt. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első nem mond hülyeséget. Manapság többet lehet keresni koldulással, mint amennyit sok diplomásank fizetnek.
2013. okt. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hanem, hogy a gyerekeimnek jó legyen, ne olyan gyerekkoruk legyen mint nekem volt. "

A te sikeres eletedrol van most szo, vagy a leendo gyerekeid eleterol?

Raadasul nem a penz fogja majd a gyerekeket boldogga tenni, hanem az, hogy az anyjuk onmagukert szereti oket, torodik veluk, es

idot szan rajuk, nem csak megveszi nekik az ilyen olyan cuccot es kesz!

2013. okt. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!