Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A jövőkép cselekvés nélkül...

A jövőkép cselekvés nélkül állom, a cselekvés jövőkép nélkül rémálom. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a filozófia szakkör!
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt egy facebookos idézetgenerátor dobta ki?
2013. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
bocsáss meg, de ennek a mondatnak nincs értelme
2013. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én állom a sört!
2013. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véleményem, hogy az álom 1 l-lel van, amúgy meg a rémálom nem biztos, hanem inkább értelmetlen. 31N
2013. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor jó az élet ha nincs semmilyen gondod, és nincs semmi különösebb célod, ha hagyod hogy sodorjon az ár, és élvezed az egész életet

persze egy idő után, mikor már érettebb az ember, akkor jó ha van vmilyen célja, és azt követi, és mindent megtesz hogy elérje azt

szerintem felesleges előre megtervezni mindent, mert úgy sem az fog történni amit mi akarunk, hanem az amit az emberiség "elvár"

amúgy ezt nem ebbe a kategóriába kellett volna

2013. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok oda valakiért, ha nem dughatok vele, s hiába dugunk, ha úgysem vállik el....
2013. dec. 18. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Vélemény:


baromság mind a 2.

2013. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az idezet jo, a peldad viszont nagyon felszines. :)


Nekem az angliai immigransok jutnak eszembe:

A jovokep cselekves nelkul alom - szeretnenek jolfizeto allast, de nem tanuljak meg a nyelvet, nem tanulnak ki egy szakmat, eselyuk sincs a tovabblepesre a legtobbeknek


A cselekves jovokep nelkul remalom: amikor belesullyed a 12 orazasba es mar nincs jovokepe, csak naprol napra el egy kis szobaban es 9 masikkal osztozik a wc-n... mindezt azert mert az fent leirt dolgokat nem teljesiti.


Tolem szoktak kerdezni angliat. Perfekt beszelem a nyelvet, de nekem is igazan csak akkor lesz jo, amikor mar van szakmam, de a legeslegjobb amikor vegzek egy ottani diplomaval. Enelkul kar almodozni...

2013. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mélyen szántó gondolatok... ^^
2014. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!