Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon aggódó típus vagyok,...

Nagyon aggódó típus vagyok, lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Képes vagyok túlaggódni a dolgokat, és hol jobban, hol kevésbé, de általában valami okot találok az aggodalomra.

Szinte sose vagyok teljesen nyugodt. Hogyan lehetne ezen változtatni? Hosszú távon biztos nem tesz jót az egészségnek így ez.

18/F


2013. dec. 21. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne valtoztatni. amint nem unatkozol, hanem durvan belemerulsz valami hobbiba, nem lesz idod aggodalmaskodni. epits modelleket, sportolj, annyi minden lehetoseged van...
2013. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni nem aggódni, hanem lazán kezelni a dolgokat és hagyni had folyjon minden a saját medrében a saját üteme szerint. Valahogy mindig lesz.
2013. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!