Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel lehet segíteni az agyamon?

Mivel lehet segíteni az agyamon?

Figyelt kérdés

problémáim vannak

röviden próbálom összefoglalni_:


nem találom életem értelmét és célját,

egyik nap még ez akarok lenni, másiknap már nem látom jónak,

mert mi van ha fölöslegesen ölök bele energiát.


lusta vagyok, és saját magamat szivatom:

pld- tudom hogy meg kéne inni napi 2-3 liter tiszta vizet,

tehát tudatába vagyok ezzel és mégse teszem meg,

ilyenkor elkap egy hülye érzés mintha mártír lennék és saját magamat akarom szivatni.

-ha elkezdek olvasni valamit szinte minden porcikám tüntet ellene, tehát olvasni is nagyon utálok.


néha elkap az ambició hogy megváltozok, életszemléletet váltok jó irányban, erőt veszek magamon és sikeres leszek,


de valamikor 5 percig megy, valamikor órákig. de a végeredmény ugyan az lesz= semmi se fog változni, a rohadt ösztöneim vezérelnek, mint egy gépet.


köszönöm hogy elmondhattam, egyvalamit tisztelek magamon hogy belátom segítségre szorulok.


egy két tipp jól jönne.



2013. dec. 22. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem találod életed célját?

"A cél halál.

Az élet küzdelem,

s az ember célja e küzdés maga."

2013. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a dolog is olyan mint a szerelem, ha görcsösen szeretnéd megkapni, akkor nem fog sikerülni, és egy rakás sz@rt kapsz helyette ami gőzölög.


Nincs kitartásod, erre kellene gyúrni.


21 nap elég új szokások felvételéhez.

2013. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!