Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tudnám legyőzni a...

Mivel tudnám legyőzni a gátlásaimat? És önbizalmat növelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elengedni magam, ha kiteszem a lábam az utcára állandóan úgy érzem hogy mindenki engem néz, és hogy valami nem stimmel velem.

Még elkeserítőbb, hogy barátaim sincsenek nagyon, a szüleim szigorúak és elég visszahúzódó vagyok.Szeretnék barátokat szerezni, de körülöttem mindenkinek megvan a maga barátja, barátnője,egy barát is jól jönne mert még nem volt de úgyérzem semmi se fog összejönni.

Nincs semmi reményem.

Hiába szeretnék elmenni mindenhova nincsen kivel, egyedül meg nagyon rossz.



2013. okt. 28. 21:14
 1/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 18/L
2013. okt. 28. 21:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszélgetni, írj! Garantáltan nőni fog az önbizalmad:)

24F

2013. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Onmagadat kene fejlesztened. Ugy ahogy a testet is edzeni kene, ugy onmagadat is kene edzeni.

Google kereso: negativ enkep; negativ gondolkodas, onbizalomhiany stb stb amit problemanak erzel beirod egyenkent...

kiad egy rakas cikket, videot..

olvasgassad, nezzed oket, gyujts infot es utana pedig fontos! hogy csinald is, probald is ki amit mondanak, tanacsolnak bennuk..

Vannak onsegito konyvek is, ha kersz cimeket akkor az emberek tudnak ajanlani azt is...

egyik naprol a masikra nem fogsz magabiztos lenni, de ha elkezdesz lepni jo iranyban akkor egyre es egyre jobban lehetsz.

A gatlasokat csak ugy lehet legyozni ha vki szembemegy vele.

Vis sokat kene kijarnod, nezned kene az embereket, es elobb utobb megszoknad es rajonnel, hogy igazabol nem is bamulnak teged.

Ha pl vmi furcsa jelmezben mennel ki, na akkor tuti bamulnanak....

2013. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!