Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Alig van kedvem.Annyi gondolat kavarog a fejemben, hogy nem tudok egy dologra külön odafigyelni...

#érzés #gondolat #elmerengés stb.
2013. dec. 23. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
aludj egyet
2013. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen volt. De ez többnyire akkor van ha egy nagy dolgozat előtt egész este tanulok. Akkor alvás alatt és reggel is végig kattog az agyam. Sok az infó egyszerre. :)


Kösd le magad kicsit valamivel, akkor jobb lesz. Hagyd hogy leülepedjen.

2013. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Általában olyankor szokott velem ilyesmi előfordulni, amikor valami nagyon lehangol, pl. elveszítem az önbizalmam. Sajnos ilyenkor sokáig olyan vagyok, amilyennek te, Kérdező leírtad, kedvtelen és figyelemképtelen. Aztán ez lankad, igyekszem jobb állapotba kerülni :)
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sakkozz vagy dámázz egyet, ne röhögjetek beválik , legalábbis nekem az ilyenek egy időre mindig alulra nyomnak mindent és egyszerűn elfeljtem pár órára, vagy sportolj,fáraszd le magad és aludj egy k***a nagyot
2013. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!