Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha valamiért,...

Mit csináljak, ha valamiért, nem tudom miért, de idegesítő a stílusom?

Figyelt kérdés

Senkivel nem tudok tartósabb kapcsolatot kialakítani, mindenki ideges lesz egy idő után, eleinte kevésbé, majd végül lekoptatnak.

Interneten ilyeneket mondanak, hogy sokat irkálok rájuk, meg hülyeségeket kérdezek, ami nem értem miért baj, és szerintem nem is kérdezek hülyeségeket.

Személyes ismerősöknek meg fogalmam sincs mi a bajuk velem, azok nem mondanak semmit, de ők is idegesek egy idő után.

Tudtok tanácsokat adni, mit tegyek, hogy ne legyek idegesítő egyáltalán? Mert már elegem van, hogy emiatt folyton megutál mindenki, meg elfordul tőlem.


2013. dec. 23. 10:24
 1/5 anonim válasza:

Ezt ajánlom, hogy töltsed ki: [link]


Ez nem hülyeség, nekem is segített. Ha jobban ismernélek, tudnék saját véleményt mondani. Majd írd meg, mi jött ki.

2013. dec. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem törődöm vele. Nem êrdekel mások véleménye.
2013. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
uhh detto velem is ez van, sztem INTJ leszel, de írd meg kérlek mi jött ki végül!!!!!!!!!!
2013. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ISFJ
2013. dec. 24. 08:21
 5/5 anonim válasza:

Nos, előszőr is ajánlom: légy önmagad! Egy csoporthoz való tartozás miatt ne változz! Sokáig én is magányos farkas voltam, de ezt büszkén és flegmán viseltem. Mostanában már van nagyon jó barátnőm. Lehet, hogy csak várnod kell.

Ne erőltesd magad senkire! Ha látod, hogy valaki megunt, hagyd ott. Tudni kell belépni, és levonulni büszkeséggel.

Tanulmányozd a jellemed! Ha ISFJ vagy, figyeld meg, olvass utána!

Szard le a véleményeket! A legtöbb hülyeség! És feleslegesen idegeskedsz miatta.

Csinálj délután programokat! Keress valami szakkört, vagy hasonlót, ahol hasonló embereket ismerhetsz meg.


Próbáld ki! Átestem ezen én is, de most van saját baráti köröm. :) Egyébként én ENFJ vagyok, barátnőm INFP.

2013. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!