Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyengeség lett volna részemről?

Gyengeség lett volna részemről?

Figyelt kérdés

Most érettségi végével kötelességem volt visszavinni az ingyen tankönyveket a suliba, de nem volt meg mind(anyám mondja, az azért lehet mert a tesóm aki egy évvel idősebb, már leadta véletlenül az én könyvemim közül párat)...


ma bemegyek a könyvtárba, könyvtáros mondja, hogy a nem meglévő könyveket ki kell fizetni, én erősködöm, hogy de már beszolgáltattam azokat, a tesómmal tavaly, csak mivel szar a nyilvántartás nem tudták visszakeresni - ezt persze nem mondtam - , szal az öreg nő tovább dirigál én már ekkor elég ideges vagyok, mondom időt kérek felhívnám apámat, erre ő mondja röviden, nem fizetünk, amit már visszaadtunk azt nem fogjuk kifizetni..erre én is mondom, hogy ugyanaz a helyzet, a nő megin tiszta ideg, én is egyre idegesebb vagyok olyan 10 perc múlva beleunok és mikor már 15x elmondja ugyanezt mondom oké, itt van 3500 ft azért amit én már behoztam korábban, erre mutogat valamit ,hogy semmi ,nem tudja visszakeresni


kimegyek felhívom anyám, lecsesz, hogy mi a szarért kellett kifizetnem, felhívja, akkor már ő is érzi, hogy nagyon nem lehetett mást tenni, akkor már nem csesz le, hanem azt mondja, hát ha az az egy hibád votl, hogy volt nálad pénz, és ennyi, most meg mondja, hogy majd kifizeti..


mit kellett volna tennem? otthon nem voltak meg sehol sem a könyvek, nyilván nem én pakoltam el..bele sem néztem



2013. jún. 28. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ne aggódj!:)
2013. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!