Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nem az a jó hozzáállás...

Tényleg nem az a jó hozzáállás, hogy "Lesz@rom, ne nézz rám, ha nem tetszik! "?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nem lenne egyértelmű, az emberek külsejére gondolok.

2013. dec. 23. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:

attól függ mire mondod ezt.


ha pl egy elhízott zsírdisznó vagy, aki kikelni se tud az ágyból, akkor nincs igazad.


ha olyan problémád van ami genetikai, vagy csak szimplán nem tudsz rajta változtatni (arc) akkor igaz.

2013. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont, hogy az elhízott ellentéte vagyok. Az átlagostól vékonyabb. (Azért nem anorexiás) De ez is genetika. Már mindenféle tömegnövelő szert, fehérje port, meg stb-t kipróbáltam (meg amúgy mindig egész sokat eszek), közben kondiba is jártam, de semmi. Jó, bevallom, lusta is vagyok, meg nincs kitartásom sokáig csinálni.

Ui.: De ne térjünk el a tárgytól, most nem tippeket szeretnék olvasni a hízásra, hanem az eredeti kérdésre válaszokat. :)

2013. dec. 23. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a hozzáállásom.

Nem érdekel senki véleménye, főleg nem egy olyan emberé, aki jó maga is egy sz*rházi.


Persze, én is ebben a helyzetben vagyok, mint te.

Kis testalkat, vékony vagyok, 18 vagyok, egy kis ideig még fejlődhetek.


Szóval én egyelőre várakozok.

2013. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel mások véleménye de próbálom nem hagyni hogy erősebb legyen a sajátomnál
2013. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Engem igazából nagyon is érdekel mások véleménye.

A kérdés úgy jött, hogy nyáron megyek a Balaton Sound-ra, és hát ott ugye nem lehet hosszú farmerben lenni... Anyummal beszéltük róla (mármint a Sound-ról), és már nem is tudom, hogy, de szóba jött az alakom, mire azt mondtam, hogy "Jó, igazából úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, ha valakinek nem tetszik, ne nézzen rám." De ezt nem így gondolom, nem is tudom, mért mondtam, magától jött. Anyum meg ezt válaszolta: "Ugye tudod, hogy nem ez a jó hozzáállás?"

Szóval így jött. (Egyébként ő többször is piszkált már azzal, hogy nincs rajtam semmi izom, meg hogy "nem elég feszes a combom". És én egyet is értek vele, csak azért ez így annyira nem esik túl jól a saját anyámtól...

15/L

2013. dec. 23. 12:23
 6/10 anonim válasza:
Engem nem érdekel mit gondolnak rólam. Mondjuk mostanában anyám b*sztat, hogy dagadt vagyok, de szerintem semmi baja az alakomnak.
2013. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetes hogy az embert érdekli mit gondolonak róla hisz társadalomban élünk ahol az emberek egymásra vannak utalva mindenki mondja valamikor hogy nem érdekli mert az ember nem szívesen szembesül a nehézségekkel de ha nem szembesül az ember akkor a nehéz dolgok gyengíteni fognak ha viszont hajlandó vagy szembesülni akkor a nehéz dolgok erősíteni fognak
2013. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkinek megfelelni. Ha kövér vagy az a bajuk, ha sovány akkor meg az.


amúgy tömegnövelő étrend + sport = hízás.


Olyan nincs hogy valaki nem tud hízni, mindenki tud, csak valakinél 1 hét alatt felmegy 5 kg, míg másnál ez fél év.

2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki segítő szándékkal mondja, javaslatai is vannak, azt meg lehet hallgatni. Aki csak saját szórakoztatására tépi a száját (és itt nyilván nem anyukádra gondolok) azoknak én azt szoktam mondani, hogy nem biztos, hogy én járok rosszabbul, ha elkezdjük egymás testszerkezetét megvitatni. Mert tapasztalatom szerint a kritizálóknak általában inkább magukkal van bajuk.
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. :)

#7: Nem igazán értem, hogy mit akarsz mondani, de talán... Szóval én tudom, hogy csúnya vagyok, meg ronda az alakom, csak nem nagyon tudok rajta változtatni.


#8: Fentebb már írtam, hogy én s pontosan azt csináltam, de semmit nem használt. Az az egy év meg... tudod, ki fog addig várni 5 kg-ra.

"Olyan nincs hogy valaki nem tud hízni" Ez nyilván túlzás, nem is magamra gondolok, de azért leírom, hogy van. Angliában él (ha jól emlékszem), Lizzy-nek hívják. Egy nap 60-szor eszik, mégse marad rajta egy kevés hús se. Képet is láttam róla.


#9: Én meghallgatom, csak azt, hogy nem elég feszes a combom, azt nem akkor mondta, hanem sétáltunk a kutyával, és egyszer csak megszólalt, majd nem is folytatta.

A többiek, akik meg bunkóságból piszkálnak vele, teljesen meg vannak elégedve magukkal, és még szerintem is jobb alakjuk van.

2013. dec. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!