Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hány évesen próbáltátok ki...

Ti hány évesen próbáltátok ki a cigarettát és hol? Csak azok írjanak akik dohányoznak/tak.

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 00:59
 1/8 anonim válasza:
14 voltam, apám adta a kezembe először a cigarettát, hogy ő lehessen az, aki végignézi, hogy készülök megfulladni. :) Utána egy rövid ideig próbáltam magam rászoktatni az akkori barátom miatt, de nem ment, azóta sem cigizek.
2013. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom pontosan megmondani hol. talán a telepi játcótérnél vagy a kert végébe..?..Már nem tudom. Bulikban szívtam egy ideig ott kínálgattak folyton. 15-16 lehettem. Azóta nemigazán cigizek..
2013. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Halvány emlékem van arról, hogy 13 évesen szintén szívtam volna egy szálat a volt általános sulis haverokkal (akkor már 6 osztályosba jártam) de az fix, hogy 8. ban a Múzeumkertben próbáltam párszor, akkor nem jött be, ritkán pár buliban csináltam amikor ittas voltam nagyon és a kiszemelt csaj cigizett, igazán előző nyáron szoktam rá, most mondhatjuk azt, hogy heti 3-4 szálat elszívok, de azt is 99%ban hétvégén, társasággal. 18F
2013. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idén, szóval 18 évesen. Itthon, a padlásfeljáró fémkeretén ülve éjszaka. Kissé ideges és kétségbeesett voltam. Nem szoktam rá, mert ígyis majdnem lefordultam a vasgerendáról.
2013. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 voltam ,barátomtól kértem ,hogy hadd szívjak bele a cigijébe azóta néha elszívok egy-egy szálat de sose szoktam rá
2013. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thero válasza:
ne is kezdj el cicizni, mindig drágul, bűz
2014. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thero válasza:

ne is kezdj el cicizni, mindig drágul, bűzlesz tőle stb.

13 évesen próbáltam ki a barátaim miatt, de soha nem szoktam rá és nem is fogok

2014. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thero válasza:
'cigizni
2014. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!