Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiszeretném próbálni a drogoka...

Kiszeretném próbálni a drogokat és az alkoholt. Meg a cigarettát. Az osztálytársaim mind nyomatják 1000-el ezeket szeretnék olyan lenni mint ők. Mindig hülyülnek meg 1 csomó jó meg vicces dolgot csinálnak. (? )

Figyelt kérdés

én meg csak nézek ki a fejemből. ülök gubbasztok és kezdem unni a monoton és egyhangú életemet.


szerintetek?

20f


2011. nov. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Nagy baromság, az egy dolog, hogy magadat tönkre teszed, de a családoddal is ezt teszed.Sajnálom őket
2011. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy kamu kérdés.
2011. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%

1. vagyok.Persze próbáld ki a cigit, meg az alkoholt, ha még nem tetted, és nagyon akarod, abból még nem lesz gond, de maradj meg az ésszerű keretek között.

Az ember nem attól érzi jól magát egy buliban,mert be van csiccsentve, vagy éppen segg részeg.Vagyis, ha csak ettől tudja magát jól érezni az régen rossz...

2011. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Előbb nem ártana egy pszichológus...

20 éves vagy, és ezt komolyan gondolod? Ha ez nem egy kamu kérdés, akkor légyszíves ne tedd, az lebegjen a szemed előtt, hogy TE VAGY A NORMÁLIS, és nem azok a barom osztálytársaid. És a lényeg, hogy még nagyon sok normális ember van a világon, nem csak olyan, aki iszik, drogozik, cigarettázik, és erre még büszke is.

2011. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem cigizni ne cigizz nem éri meg. Szinte senki sem azért cigizik mert jól esik neki hanem mert rá van szokva, tök fölösleges kockáztatni. Ahogy a szintetikus kábítószereket sem javaslok, ha fogékony vagy a függőségre csúnyán megborulhatsz.


Inni igyál nyugodtan, viszont ne vedelj annyit mint a többiek mert ők már hozzászoktak, te meg nagyon csúnyán fogsz járni. A társasági életed ne azzal alapozd meg hogy összerókázod magad. Füvezni is nyugodtan füvezhetsz, fizikai elvonásoktól nem kell tartanod. Lelkileg rákattanhatsz, ez szintén a személyiségedtől függ de tönkre nem fog tenni.

2011. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

unom már azt, hogy csak ülök és ülök 1 nyomorult padban és semmi életélményem nincs.


már eldöntöttem, h kipróbálok pár dolgot.......de persze megtartom a határt.

2011. nov. 17. 19:46
 7/12 anonim válasza:

te idióta

a drogban nincs határ

csináld,aztán agyatlan zombi lesz belőled hamar

inni lehet néha mértékkel,meg cigizni is,de a drogra mondj nemet

de nem kell birkának lenned és követni a hülye agyatlan idiótákat

2011. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

pont azért drogoznak ők is, mert egyébként unják a monoton és egyhangú életüket, és csak néznek ki a fejükből.

szóval ha olyan az életed, ugyan miért ne?

én is azt tenném ugyanabban a helyzetben.


különben, kik vagyunk mi, hogy ítélkezzünk? egy rakás loser aki este 10kor netes fórumozik. :)

2011. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Maksz a cigit próbáld ki és ha nagy leszel akkor az alkoholt. A drog az szar :( A cigi jó :)
2011. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, ha 20 évesen még egy padban ülnék, akkor én is inkább rászoknék a narkóra...
2011. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!