Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, ha mondjuk...

Miért van az, ha mondjuk meglátok valakit az utcán az rögtön szimpatikus és akár abban a pillanatban hosszan tartó barátságot tudok vele kötni, és van akivel soha életemben nem tudok rendesen megbékélni?

Figyelt kérdés
Mert néha úgy megragad a szemem az embereken és olyan szimpatikusak, mintha valaki megvilágítaná fentről őket, hogy ők a neked valók.. És már volt rá eset, hogy akikkel csak így szimpatizálásból barátkoztam össze azokból lettek az életre (eddigi) szóló barátok és akiket mindig is a szívemben fogok hordozni. És vannak akikkel úgy jóban vagyok, de sosem lesznek a barátaim, sosem fogom tudni őket annyira befogadni, mint az előtte elhangzott másik felét az 1. pillanattól fogva.. ?
2009. nov. 27. 20:09
 1/2 Sexylady ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Akikhez valami vonz, azokkal nagyon szoros és mély kapcsolatot/barátságot fűzünk, de ha valaki nem olyan, azzal soha sem lesz tökéletes a kapcsolat. Nem tudom mitől lehet, de tény hogy ilyen létezik. Ha van rá magyarázat, az engem is nagyon érdekel:D
2009. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezek természetes dolgok. így van a szerelemben is, van, aki neked bejön, s van, akin látod, hogy helyes, normális stb., mégse mozgat meg benned semmit.

Illetve, azt is gondolom, hogy az, ahogyan mi nyitunk vki felé, (jó passzban, magunkkal megelégedve, boldogan), az kisugárzik, szimpátiát kelt másokban.

Ellenben, ha rosszkedvűek vagyunk, lerí rólunk, hogy vmi nem ok, kevésbé leszünk szimpik és kevésbé lesz kedvünk barátkozni.

2009. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!