Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen megzuhantam, délután...

Teljesen megzuhantam, délután 3 óta hogy hazaértem, csak sírok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
délelőtt közölte velem a "kedvenc" tanárom h ha így folytatom nem lesz meg a 2-es félévkor. pedig annyit tanulok, de mégsem megy.. nagyon elvagyok keseredve.. hétfőn beszélek egy tanárral akihez korepra fogok járni, de akkor is ez annyira rossz :( :( főleg h mivel elég ingtag vagyon érzelmileg (tavaly depressziós is voltam) és most h veszélybe került az h az álmomat valóra váltsam teljesen kétségbe ejtett.. legszívesebben csak sírnék egész nap, de nem tehetem :( :( kudarcként fogom fel.. egy hatalmas kudarcként.. pedig nem az én hibán mert én mindent megtettem a jobb jegyért.. szorgalmi feladatokat csináltam de így sem lehetek 2-es félévkor :( :( hiába töröm magam :'( soha nem álltam még bukásra.. sőt egész jó tanuló vagyok, de az a tantárgy nem megy :( és teljesen elvagyok keseredve :( :( nagyon rossz :(
2009. nov. 27. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egész osztály bukik? Csak mert azt mondtad, hogy a tanár a hibás, így gondolom, akkor mindenki veled bukik, hisz egy tanár tanította az egész osztályt...
2009. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vagyunk páran igen akik küzdenek a jobb jegyért. és azt h nem a megfelelő a tanár ezt az oszt.főnk is tudja de nem tehet semmit
2009. nov. 27. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Fuha... hát ez... ez nagyon gáz, és sajnos a tanártól függ a dolog. Ha ennyi szorgalom után is egyest akar adni, akkor ő a legszemetebb köcsög, akit valaha is láttam. Nálunk is volt pár éve egy ilyen tanár, akinél éppenhogy átmentem kettessel, mert látta rajtam, hogy nem vagyok olyan szemét köcsög vele szemben, mint a többiek és próbálok is minél szorgalmasabban tanulni. Te is folytasd egyenlőre ezt a szorgoskodást, úgyis mindjárt téli szünet, hátha annak láttán, hogy nem adod fel, megadja a kettest... talán hármast is:)

Hajrá:)

2009. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon erőt a félév nem olyan nagy tragédia. Járj korepra szervez egy tanuló csoportott hogy évvégén ne legyen gáz. A sirás nem segít csak pozitivan ez csak egy akadály amit letudsz gyözni.
2009. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok amúgy most azzonal kelj fel a gép előll és fuss pár kört a ház körül segít legyözni a streszt. Kitartás :)
2009. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézzél babákat a youtubeon
2009. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!