Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell ennünk szilveszter...

Miért kell ennünk szilveszter este virslit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 12:40
 1/9 fahéjas Alien válasza:
Nem kötelező. - ha nem szereted/nem akarsz nem eszel.
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert azt a buli közepén könnyű megcsinálni, ha kajás vagyok.
2013. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért,hogy a virsligyártók,és virsliárusok meg tudjanak élni.
2013. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az macskából készül és a macsek a jelképe egy új jövőnek, egy jobb világnak.
2013. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én akkor fogadtam meg, hogy nem eszem vorslit soha többé,amikor leadtam a macskámnak,(aki egyébként mindent megeszik) én nem kellett neki. O.o
2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen buta vagy előző. Egy macska akár az ürülékét is megeszi, akkor te is megfogod enni mert a macskád mondja meg, hogy mit egyél? Nem egy zsenialitásra vall.
2013. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
macska a saját fosát megeszi ilyet én még nem láttam meg válogatósabbak azok a macskák kutyáknál sokkal és ez miért egy önismereti kérdés?XD azért kell virslit enni szilveszterkor mert ez már egy többezer éves emberi hagyomány és mert ezt kell csinálni! nincs más választás :\
2013. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a malac (amiből készülnie KÉNE, mert még képen se látott sertést, az biztos) az orraval kitúrja a szerencsét a földből. Ez a népi hiedelem.
2014. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Drága 6. Einstein utódja. láttam dokumentumfilmet arról,hogyan készül a virsli. nem kellett volna,mert felfordult tőle a gyomrom. miért is vagyok buta? miért válogatós a macskám? mi a fenéért írtok ekkora baromságokat,amikor írtam,hogy a macskám MINDENT megeszik. (még a zöldséget is!) és az állat nem eszik meg olyat,amiben nem ismeri fel a táplálékot. ez esett meg a macskámmal is. legközelebb gondolkozz (legalább próbáld meg,főleg,hogy a válaszod totál értelmetlen volt) mielőtt kinyitod a szád!
2014. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!