Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs egy barátom sem. Unatkoz...

Nincs egy barátom sem. Unatkozok. Már nem tudom feltalálni magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régebben voltak barátaim, de szépen mindenki "elhagyott". Nem vagyunk gazdagok, panelba lakok, az ilyenekért sokan lenéznek. Nem tudom miért, de valahogy szinte csak az ilyen pénzes emberek vesznek körül.. az osztályban is. Nem tanulok rosszul, mert unalmamban mindig megcsinálom ami kell. Hobbim sincs, táncolni nem táncolhattam soha, mert a szüleimnek nem tetszik, lovagolni szerettem volna mindig, de az drága, így lemondtam már róla. Van nővérem, 10 évvel idősebb, mint én, jó pár éve nem is lakik már itthon. Szinte mindig egyedül vagyok. Szüleimmel se lehet beszélni, kb. olyan őskövületek... vagy mi..

Szeretek olvasni, szoktam is:)) Hiányzik a társaság, de nem vagyok egy bulizós fajta... alkoholt nem iszok, nem cigizek.... Már facebookon se beszélgetek senkivel, amikor még volt msn sokkal jobban elvoltam.


2013. dec. 30. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Jól sejtem, hogy lány vagy?
2013. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt. 17:) igen, lány vagyok.
2013. dec. 30. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is panelban lakok de sose néztek le ezért. :D

Ha buli kilőve, akkor neked valami hobbi kellene vagy diákmunka, ha van rá lehetőség.

2013. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyitni kell az emberek felé. Csak rajtad múlik... Senki nem fog odamenni hozzád, hogy legyünk barátok:D
2013. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, amikor elmondtam valakinek, hogy panel, akkor mindig olyan furán néztek.. no mindegy.

Diákmunkára jelentkeztem a nyáron, de nem lett belőle semmi. Kutyát szeretnék, hogy legyen kivel sétálni, de azt itt nem lehet.. :) Januárban lehet elkezdtem a jogsit. :)


Nyitott vagyok én, próbáltam már ismerkedni sokszor, de vagy az ország másik végébe vannak, vagy csak ilyen 1-2napos beszélgetések voltak, és annyi.

2013. dec. 30. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz?

A panel miatt furán nézni??? Jó nagy barmok lehettek...

2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megye. A várost privibe írnám, ha gondolod..

Én sem értem mi a gond a panellal, szerintem tök jó :)

2013. dec. 30. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Leírhatod, ha gondolod.

Szerintem emiatt megítélni valakit, hát...

2013. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
írj nekem :)
2013. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2013. dec. 31. 03:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!