Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában túl depressziós...

Mostanában túl depressziós vagyok. Hogy tudnék ezen a problémán úrrá lenni?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában bennem van az èrzès hogy nem bírom a változásokat ès hètközben nagyon magányos is vagyok. Mind kèt bátyám elköltözött a faluban ahol lakom alig ismerek velem egy korúakat és az összes barátom messze lakik tőlem az egyetem miatt. Hètvègente imádok a barátnőmnèl lenni de őt csak heti egyszer láthatom a táv miatt. Amikor ott vagyok minden nagyon jó és pikk pakk elnegy az idő most meg mikor hazaèrek ebbe a kihalt házba sírni lenne kedvem.. náluk olyan èlettel teli minden. Szóval nem szeretek haza jönni ès alig bírok itthon megmaradni..normális ez? Hogy sírni lenne kedvem miután elmegyek egy napra hozzá gyorsan elmegy az idő mintha muszáj lenne aztán hazajövök ès rossz kedvem van?

2014. jan. 1. 19:18
 1/2 DuplaKV ***** válasza:
Vagy költözz el te is, vagy vegyél valamilyen kisállatot.
2014. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
járj el futni nekem is ugyan ilyen problémáim voltak ja és kora reggel az a legjobb vagy kezdj el valami olyasmi dogot csinálni ami le kött ha nem szeretnél futni :)
2014. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!