Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon pocsék a kedvem....

Nagyon pocsék a kedvem. Nagyon depis vagyok. Mit tehetnék? Sajnos borzalmas ez a világ, emberek ölik egymást, az állam kivégez embereket, az emberek ehhez asszisztálnak, a bűnözők ölnek, és ezt nem tudom feldolgozni ) :

Figyelt kérdés
15 vagyok és kivagyok :(
2014. jan. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nem véletlen..

nem összeesküvés elmélet amit írok, de be kell látni, hogy szeretett vezetőségünknek sikerült olyanra formálnia a médiát, hogy több borzalmasnál borzalmasabb haláleset kerül be a hírekbe, mint tényleges hír.. figyeld csak meg! ha egy nap nem hal meg elég ember brutális körülmények között, hogy kijöjjön a 15 perc adásidő, akkor külföldi baleseteket mondanak be... persze, hogy egy idő után ráragad az emberre... ez is a céljuk amúgy, de ez már politizálás lenne


szóval azért ne keseredj el, az élet szebb, mint aminek bemutatják! de túl kell élned, immúnisnak kell lenned rá! de emellett mégis érzékenynek, hogy Te ne tudj elmenni a nyomor mellett, és ha tudsz, akkor legyen ingered segíteni!

figyelj oda másokra és segíts ahol tudsz! ez meg fogja nyugtatni a lelked:) (ez akár abban is megjelenhet, hogy a megmaradt uzsonnádat odaadod egy csövesnek, vagy csak simán rámosolyogsz emberekre a tömegközlekedésen:) )

2014. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne nézz híreket.
2014. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne nézz híreket.


Az állam ezekkel a hírekkel próbál manipulálni téged.

2014. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!