Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy felejthetnék el egy...

Hogy felejthetnék el egy idegen embert, akivel veszekedtem? Komolyan, már az álmaimba is bemászik. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy ember, akivel facebook-on veszekedtem, teljesen idegen számomra, csupán a nevét tudom. Vagy 50 komit váltottunk, míg végül otthagytam, majd kitiltott a csoportból... Azóta (nem a kitiltás miatt) minden nap eszembe jut, van hogy többször is, és csak felidegesítem magamat. Valamelyik nap álmomban is veszekedtünk... Elegem van belőle, pedig nem is ismerem (szerencsére).

Tudom, hogy ez rossz, hogy ennyiszer előjön, hiszen ettől nem lesz jobb, sőt. Viszont nem tehetek róla, a gondolataimat nem tudom irányítani. De mégis szeretném örökre elfelejteni (ez most drámaian "hangzott" xd). Hogyan?



#álom #Facebook #veszekedés #ember #elfelejtés #fesztivál #Balaton Sound #mégmindignemfogadjátokelAviciitcímkének?
2014. jan. 2. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj... akkor itt az ideje, hogy te is megtanuld: a facebookra nem érdemes építeni, mert egy emberről sem fogsz azon keresztül valós képet kapni. Nem értettél egyet valakivel, akinek csupán a nevét tudod - tényleg megér ez neked ennyi kínszenvedést? Foglalkozz azokkal, akiket ténylegesen megismerhetsz, értelmes gondolatokkal töltekezz fel, ne ragadj le ilyen pitiáner kis problémáknál. Biztos van fontosabb dolgod is, mint ilyeneken rágódni.
2014. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is rájöttem. Viszont amikor eszembe jut, hiába mondogatom ezt magamban, nem akar elmúlni az érzés, pedig szeretném.
2014. jan. 2. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz tőle nyugton maradni, akkor szerintem rakd helyre magadban az érzéseidet. Ülj le, és gondolkozz rajta. Esetleg olvasd vissza a komikat. Csak nyugodtan.:) Röhögj egy kicsit rajta. Vagy mondd el valakinek! Szerintem az a legjobb. Szüleidnek, egy barátodnak, aki meghallgat.:DD Kérd ki a véleményüket.^^

Aztán pedig zárd le magadban az egészet. Ha ennyire megbántott/megviselt, akkor ehhez idő kell. Hidd el, túl leszel rajta, velem is volt már ilyen.^^

2014. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, a megérzéseknek és az álmoknak nagy ereje van azt tudod ugye? Nyugodtan építhetsz olyan dologra, amit jónak látsz. Ez az ösztön..Azért álmodsz vele mert valami fontos közölni valója van veled. Mármint önmagadnak, vagy ki tudja kitől..annyira nem értek hozzá, de ezt megtanultam, hogy amegézésekre kell hallgatni leginkább.
2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

#3: Nem tudom visszaolvasni a komikat, mert ez a gyökér kitörölte az egész bejegyzést...

Egyébként már 3 embernek elmondtam (anyum, mamám, egyik barátnőm), de ég mindig eszembe jut.

De igazából nem volt olyan nagy dolog... vagyis nekem az, de kívülállóknak nem. Nem is engem bántott meg, hanem "életem szerelmét". Aki egy sztár, szóval most biztos furán néz az, aki ezt olvassa. De nem érdekel, én szeretem (tényleg). De nem is ez a lényeg. Hanem, hogy eleinte egy másik szintén sztárt szólt le, de elég bunkó módon, én meg írtam neki egy "nem túl kedves" komit, és ebből jött az egész. Aztán szólta le Avicii-t, majd teljesen nagyra volt magától, és a fehér Lacost cipőjétől, meg a kemény 26 életévével... Úgy osztotta az észt, mintha ő már olyan bölcs lenne.... Na de nem tudom, minek írom ezt ide le. Mindegy, már nem törlöm ki, mert újra kéne fogalmazni. :'D xdd


#4: Neki biztos nincs fontos közölnivalója, ő se ismer (hála a jó égnek...). Maximum lenne még egy pár beszólása.

2014. jan. 3. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

úristen .. te nem az a Szandra nevű kislány vagy aki minden Sound poszt alatt veri a nyálát Aviciire ??:D :DD

Soundon nem szeretjük az ilyen ovisokat akik semmit nem tudnak az e-zenéről!

2014. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak nem te vagy Varga Tamás? (Pont lexarom, hogy leírtam a nevét)

Először is, nem vagyok kislány... jó, nagy se, de határozottan nem kicsi.

Másodszor meg nem "verem a nyálam", csupán ha valaki rosszat ír rá, én megvédem. Szerintem a legtöbb ember ezt tenné a kedvencével.

Az ovis részére nem reagálnék, a mondat második felére meg csak annyit, hogy ezt mégis honnan veszed? Onnan, hogy szeretem Avicii-t? Gratulálok, ha neked ebből ez jön le. Jó, nem vagyok egy két lábon járó lexikon, ami mindent tud, de szerintem azért van róla fogalmam. Na meg nem hinném, hogy az őrök csak azokat engednék be, akik kiselőadást tartanának a műfajról...

2014. márc. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!