Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy ennyire nem...

Normális, hogy ennyire nem tudok mit kezdeni idegenekkel?

Figyelt kérdés

Nekem legalább egy hónap kell, mire "megszokok" valakit, tudatosan vagy tudat alatt "kiismerem" őt, felismerem a szokásait, hogy mi érdekli, ráérzek hogy általában milyen a hangulata stb. Nem is kell beszélgetnem vele, elég ha sokat látom és néha hallom hogy mit beszél valakivel. Utána már tudok vele beszélgetni, még ha sokszor nincs is mit mondanom, de legalább nem feszengek annyira előtte és nem áll le az agyam.


Ha viszont egy vadidegennel találkozom akkor nem tudok mit kezdeni vele és leáll az agyam. Az emberek olyan bonyolultak és mindegyikük másmilyen, nem is értem hogy lehet egy idegennel beszélgetni.


Mások olyan lazák ilyen helyzetekben, én miért nem tudok olyan lenni?



2013. júl. 3. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, szerintem a NASA is hasonló cipőben járhat. ;)
2013. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!