Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megakarok változni! Az iskoláb...

Megakarok változni! Az iskolában úgy ismernek az aranyos csendes kislány pedig legbelül én nem így ismerem magam! Azt akarok hogy a suliban észrevegyenek és átlagos legyek! Hogyan kezdjem el a megváltozást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 22:23
 1/3 anonim válasza:

"hogy a suliban észrevegyenek és átlagos legyek!"

Ezek ütik egymást. Az átlagost nem vesszük észre. Az csak "van" és senki nem beszél róla.


Hogy kezd el a változást?

Kicsit legyél konkrétabb hogy mit akarsz elérni!

Hogy lássanak? Hogy viselkedjenek veled? Hogy akarod érezni magad?

2014. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát pl. ne tűnjek ki sehonnan ne legyek túl átlagos és ne legyek túl kihívó sem!! És szerintem észre veszik az átlagos lányokat!
2014. jan. 4. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez helyzettől függ. Az "aranyos csendes kislány" definíciója

lehet:

a) erőtlen-félénk, aki nem nyilvánítja ki a véleményét


b) "nemtörődöm" stílus, akit nem érdekel különösebben, hogy

mi történik körülötte az iskolában, de sulin kívül egész más


És a laegvalószinűbb:

c) ilyen-olyan okok miatt nem illeszkedet be időben az osztály közösségbe, így szinte semmit nem lehet róla tudni

és emiatt láthatatlan lett


Én speciel a b) csapatba tartozom és van a) meg c) ismerősöm is...

... ha rájössz a csoportodra és ide meg írod segíthetek.

2014. jan. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!