Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kerülhetnék egyensúlyba...

Hogyan kerülhetnék egyensúlyba önmagammal?

Figyelt kérdés
Sajnos egyszerűen annyira nem találom a helyem a világba. Tavaly óta éreztem, hogy egyszerűen semmiben nem lelem kedvem, csak úgy vagyok. Nincs egy olyan dolog az életembe amit ne ösztönből vagy megszokásból csinálnék. Nem igazán van hobbim, és nem is tudom mi lenne az a hobbi amit szívesen csinálnék. 20 éves vagyok, idén végzek egy szakmát, de igazából nem feltétlenül a szívem vágya hogy abba dolgozzak. De igazából azt sem tudom mi az amivel szívesen foglalkoznék a jövőbe. Szóval így elgondolkodtam hogy most 2014 van, és ugyan ez minden... Kb egy medúza szintjén csak lökdösöm magam a "tengerbe". Valaki jó tanács? Könyv? Film? Akármi?
2014. jan. 4. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Ősforrás.
2014. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugye ez komolyabban vehetőbb könyv mint a "Vonzás törvénye" hókusz-pókusz és társai?
2014. jan. 4. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, egy (igaz olvasmányos) de komolyan vehető regény.
2014. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!