Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kerülhetnék olyan...

Hogyan kerülhetnék olyan társaságba ahol vannak hülyék is? 16/f

Figyelt kérdés
Nem tudok hülyéskedni és túl sok a nyugalom körülöttem. Ezen akarok változtatni, hogy én is hülye legyek jó értelemben. Unalmas, hogy semmi se történik. Az a legnehezebb, hogy így fogadjanak be a társaságba, hogy nagyon csöndes vagyok. De ez az egyetlen módja a változásnak.
2010. febr. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de mellettem sincsenek hülyék:(
2010. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont ellenkező a helyzet.

A korombeliek már mind megkomolyodtak, sőt, van aki meg is keseredett.

Én meg még mindíg szeretek hülyéskedni, bár egyedül nem szoktam

Szerintem ne próbálj meg másmilyen lenni.

Ha valaki csak kényszerből hülyéskedik, csak azért, hogy egy társaságba bekerüljön, azt észre lehet venni.

Nem is éreznéd magad jól, mert mindíg azon görcsölnél, hogy mennyire poénos az amit mondasz, vagy teszel.

Próbálj meg komolyabb barátokat keresni!

29N

2010. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is komoly vagyok, de nem szeretem. Unalmas nagyon. Szeretnék élni, de nincs rá alkalmam.
2010. febr. 27. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy ilyen társaságot, és mondjad meg nekik hogy változni akarsz :D szerintem segítenek.
2010. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mostantól merő poénból magadra fogd, hogy szar az életed, vicces lesz.
2010. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell találni egy jó társaságot. Hogy hol az ár nehéz kérdés. Te jó ég mit is csinálnak az emberek 16 évesen? 20 vagyok, de már nem emlékszem :D Nekem suliban volt 2 barátnőm meg a srácok akikkel non-stop hülyék voltunk :D (Persze nem órákon általában) Egyébként ismerj meg minnél több embert, valakinek úgyis lesz majd hülye ismerőse és akkor meg is vagy :D Azért viszonylag sok hülye rohangál a világon... XD
2010. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!