Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan bízhatnék meg jobban...

Hogyan bízhatnék meg jobban magamban?

Figyelt kérdés

Húzós vizsgák állnak előttem, sok múlik rajtuk. Próbálok tanulni, de már nem megy úgy mint régen. Nincs túl sok önbizalmam, és sajnos volt már pár negatív élményem. Ettől tartok most is.+ bárhogy igyekszem, úgy érzem mintha nem haladnék. Kérlek adjatok tanácsot.... Segítsetek...


Köszönöm...


2014. jan. 5. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Onbizalmat a sikerek vagy a barati tamogatas tud adni szerintem... ertem en hogy vizsgaid lesznek de szerintem hagyjad a tanulast es ha jatszol valamilyen hangszeren akkor zenelj vagy enekelj vagy rajzolj de csinalj valami olyat amit biztosan tudsz es erj el valamit es kerd ki masok velemenyet rola es a sok pozitivumtol csak lesz onbizalmad :D kitartas!
2014. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszod :)
2014. jan. 5. 17:20
 3/4 Zenon ***** válasza:
Önismereti tréninggel. Nagyon fontos, hogy úgy állj hozzá, sikerülni fog, és ne úgy, hogy nem fog. Sok sikert!
2014. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hangvételű válaszokat :)
2014. jan. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!