Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiben, miben bízhatnék ha se...

Kiben, miben bízhatnék ha se emberekben, se Istenben nem tudok és elvesztettem minden hitemet és bizalmamat, még az életből is?

Figyelt kérdés

#Isten #hit #bizalo
2013. dec. 27. 13:50
1 2
 1/19 II.Dartheon ***** válasza:
MAgadban bízzál, a többi majd jön.
2013. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az kevés,egyedül elveszek és nincs erőm
2013. dec. 27. 14:06
 3/19 anonim ***** válasza:
Család ,ha vannak barátok.
2013. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
családom magamra hagy,barátaim elköltöztek,férjhez mentek,megnősültek vagy pusztán hallani sem akarnak rólam
2013. dec. 27. 15:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Talán akkor te menj a családodhoz.Miért hagynak magadra?

Próbálj új barátokat keresni ,ismerkedni.

2013. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a családom elfordul tőlem,nem akarnak hallani sem a gondjaimról,életemről kereséseimről,nincs idejük,energiájuk kedvük hozzám ,mert befelé fordulóak és nem igénylik,viszont meg nem kíváncsiak rám...Emberekben,barátokban mikor megismerem őket akkor cserben hagynak ezért volt a kérdés is,mert nem tudok már senkiben és semmiben sem megbízni,és most már a szüleim is hátat fordítottak végleg :(
2013. dec. 27. 19:59
 7/19 anonim ***** válasza:

Szomorú ,hogy a családod nem foglakozik veled. Próbálj velük beszélni ,hátha másabb lesz minden . Azért jó ha tudnátok egymásra számítani és nem az anyagiakra értem .

Nálam jó volt mikor súlyos beteg voltam a család mellettem volt ,most hogy fordítva van én is megyek minden nap segíteni.

Attól ,hogy sokat csalódtál barátokat illetően ne ad fel ,hátha egyszer útba sodor az élet egy jó barátot.

2013. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) A szüleim inkább kerülnek és teljesen másképp látnak mint amilyen vagyok,és ha még beszélünk is folyton kritizálnak és kioktatnak,reménytelen :( Mindig csalódom akárhányszor bízok meg valakiben,a vége mindig csalódás,felületes kapcsolatok meg elkerülnek és nem is akarok..nem lehet úgy ismerkedni hogy tudod cserben hagy,magadra hagy,mert általában így van a párkapcsolatokban és a barátiakban is.Mindenki megun egy idő után :(
2013. dec. 27. 20:26
 9/19 A kérdező kommentje:
amikor próbálkoztam,az volt ár a válasz már rég nem is itt kéne lenned a nyakunkon :(
2013. dec. 27. 20:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ,ha megkérdezhetem?
2013. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!