Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 2014 Felvételi, ki ír idén?...

2014 Felvételi, ki ír idén? Ti is féltek?

Figyelt kérdés
Ki ír idén felvételit? Ti mennyit\hogyan gyakoroltatok rá? Hiva felvételiztek? Én nagyon izgulok, és Félek hogy nem vesznek föl......aki esetleg még ilyen problémákkal szenved írjon privátba!:)

2014. jan. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi!:)
2014. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is idén írok:| Eötvösbe szeretnék menni, de ezen kívűl még sok iskolát jelölök, pl Madách, Kölcsey. És te?:) A régi felvételi feladatlapokat kitöltöttem, meg jártam előkészítőkre, de ez szerintem az alap gyakorlás :D Igazából én annyira nem izgulok, jó persze egyszer-kétszer jelentkezik a gyomorgörcs, de mindig arra gondolok, hogy nem szabad izgulni, mert akkor csak elrontom :):)
2014. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak az ostoba és készületlen emberek félnek, a felkészült ember izgul legfeljebb. félni reális dolgoktól kell, de egy papírdarab amin van vagy 15 kérdés nekem nem tűnik ijesztőnek semmilyen formában :/
2014. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en is iden irok:/ hany pontosra szoktak sikerulni a probak?
2014. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

én is idén írom:/ kicsit izgulok miatta. Főleg, hogy már csak 9 napunk van addig.

Sokat gyakoroltam, a régi felvételiket csináltam meg, mert van egy honlap ahol fenn van az összes, amit az elmúlt 8 évben írtak és van hozzá megoldókulcs is. Valamint jártam felvételi előkészítőre is.

2014. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Remélem mindannyiunknak jól fog sikerülni! Én is jártam előkészítőre meg csináltam a feladatokat, de akkoris mindig apróságokon bukom el, és tudom hogy ha izgulok csak rosszabb lesz, de olyan rossz:D már csak 9nap:\
2014. jan. 9. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
én is írok idén, szintén jártam előkészítőre és megoldottam a régi feladatlapokat.:) egyenlőre nem izgulok, de minél közelebb lesz a nap, annál jobban fogok. :S 8 nap! mindenkinek sok szerencsét!
2014. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is idén írok! Már kicsit izgulok! Sok sikert! :-)
2014. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj Maaa!!köszönöm mindenkinek a választ!Nektek is sok sikert!! Én már kiváncsi vagyok milyen feladatok lesznek, kikkel leszek egy terembe, illetve izgulok is! Nagyon flek hogy ha nem tudom akkor,utána elsírom magamatXD mert nagyon durva hetem volt és nem szoktam sírni de ezen a héten kitört belőlem!:D Na de sok sikert!!
2014. jan. 18. 06:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Na,hogy sikerült? :)
2014. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!