Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti egy tízes skálán...

Lányok, ti egy tízes skálán hány pontot adnátok magatoknak a külsőtöket figyelembe véve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 21:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
48%
Mondhatom te is nagyon érett vagy, hogy csak azért pontozgatod le az embereket, mert jól érzik magukat. :D Ne gondold, hogy aki 10/10-et ad magának, az nem tesz érte semmit. De csak hogy még jobban pukkadozz: nem egy fiútól hallottam már, hogy én is 10-es vagyok. Ha te nem vagy megelégedve magaddal, akkor inkább menj, aztán kezdj magaddal valamit, ne azoknak essél neki, akik jól érzik magukat. Na meg a szépséget egy sportteljesítményhez hasonlítani, na az is vicces. :D
2014. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Ja, valamint remélem felfogod piciny agyacskáddal, hogy a 18. meg a 21. voltam én, a többinek csak a százaléka ugyanannyi. :) Ugye te se gondolod, hogy valaki majd arra fecsérli az idejét, hogy 5x is válaszoljon a kérdésedre? :)
2014. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:

eggyet ertek a kerdezovel.a legnagyobb jo indulattal nem adnek magamnak tiz pontot.. ennyi gyonyoru no mellett,szegyelnek igy el szalni magamtol:)).. de tudod mit,ha en lennek maga Adriana Lima,akkor sem ertekelnem magam tizesre,mert egy normalis ember kritikusabban latja sajat magat,mint az ot korulvevo emberek..

M1,en 6os adok magamra:)) es most azon gondolkodok,hogy masokhoz kepest neme ertekeltem tul magam.

2014. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak hogy nem törekszik mindenki a tökéletességre. A mások által meghatározott tökéletességre pláne nem. A sportolók speciel pont elég béna példa, mert nekik azért nem árt mindig többre törekedni ha elsők szeretnének lenni. Márpedig azok akarnak lenni. Ismerek egy pár sportolót. Az most teljesen mellékes, hogy legtöbbjüket nem az eszükért szeretjük, de abban nagyon jók, amit csinálnak és amit képviselnek.

Nekem nem sok hiányozna ahhoz, hogy tökéletesen elégedett legyek a saját külsőmmel. Vannak fontosabb dolgok is az életemben, amivel foglalkozhatok. És bármilyen hihetetlen, van a külsőnél az a pont, ahol már nem tudsz hova fejlődni. Elég ha megnézed azt a sok agyonplasztikázott, meg a szétgyúrt szerencsétlent (meg a többi testképzavarost). Na ők azok, akik soha nem adtak volna 9-est vagy 10-est maguknak. Egy ember igen is 10-es, hogy ha csinos, egészséges teste van, egészséges testzsírral és testösszetétellel. De még ha nem is ilyen és annak jó, aki él benne, akkor nem tudom mit fáj neked. De legalább már tudom, hogy nem álszent vagy:)

2014. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

a butaság határait feszegeted,de nem baj.

először is,én nem pontozok.

igen,mit tesz érte?

az a sportoló,aki akár a nulláról küzdi fel magát,mindenféle segítség nélkül,hosszú évek munkájával és szenvedésével és válik minden idők legnagyobb játékosává,az tett valamit.és mindenki azt mondja rá,hogy ő a legjobb,ő pedig ezt elutasítja.és tisztelik,nem csak mint sportolót,hanem,mint embert is.

igaz,sportteljesítményt nem hasonlítok szépséghez.egy nagyszerű sportember halhatatlanná válik és örökre emlékezni fognak rá.míg a te szépséged rövid idő alatt elenyészik.

2014. jan. 10. 22:12
 26/41 anonim válasza:
Attól függ, mit húzok fel, hogy áll a hajam,..stb. Rossz passzban 6, jóban akár 8.
2014. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Többre tartom magam annál, minthogy magamat tárgyiasítva és dehumanizálva számokkal mérjem az értékemet nőként.
2014. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
naa 10esek, engem érdekelne hogy hogyhogy :) nagyon szép az arcotok meg tökéletes az alakotok? vagy mi alapján adsz magadnak 10est?:)
2014. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
nyugi,maximum 7 pontot érnek.aki dugni akar vele mit mondjon neki?
2014. jan. 10. 22:20
 30/41 A kérdező kommentje:
szét lettek oltva most elvonultak.
2014. jan. 10. 22:25
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!