Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti egy tízes skálán...

Lányok, ti egy tízes skálán hány pontot adnátok magatoknak a külsőtöket figyelembe véve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 21:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:

Én őszintén le írtam,hogy max 2 pontot adnék magamra!Reális pontszám ha tükörbe nézek!

Mások szerint szép vagyok,én még sem érzem és látom azt!Jah és mielőtt valaki le oltana,hogy tennem kéne magamért,teszek is!Se ápolatlan nem vagyok,se dagadt!Rendszeresen mozgok!

2014. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
Teljesen egészséges önbizalomra vall a 8-9 pont. Egy nő akkor igazán gyönyörű, ha elégedett az adottságaival, ha szereti és elfogadja magát. Eleve a környezete is így viszonyul hozzá. Mit értek alatta? A szépség relatív és ugyebár... ízlések és pofonok! De alapjában véve, ha egy nő arca szép, bájos, az alakja rendben van, igényes, tudja, mit áll jól neki, van egyénisége, nem engedi, hogy mások határozzák meg, ismeri az értékeit, igenis megérdemel egy 8-9-est. Amit a környezete és ismerősei is elismernek ez esetben. :)
2014. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

én úgy 5-6 pontot adnék magamnak.nekem nem kell bizonyítanom semmit.

ezek a 9 pontosak,10 pontosak,tökéletesek meg csak üres szavak.

2014. jan. 10. 22:31
 34/41 anonim válasza:
Jobb pilanatokban 3-4 rossz 2....
2014. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:

Kutatásokkal megállapították, hogy aki úgy gondolja magától, hogy gyönyörû, azt mások is annak fogják látni. Nem kell lefikázni azokat, akik azt merik mondani 10. Ôk így gondolják, te úgy... nem azért kérdeztél mert a MI véleményünkre vagy kíváncsi?

Én szerintem amúgy olyan 8-9 vagyok... :P

2014. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
7-est :DD
2014. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

7-8

16l

2014. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak a gusztustalan emberektől hallottam, akik maximálisan szépnek értékelték magukat, és akik teljesen meg vannak magukkal elégedve.


Én már láttam olyan BUTA nőket és férfiakat, hogy el se hiszem... Természetesen ők voltak a legjobban elszállva maguktól.

No meg gondolom, hogy ez a sok 10-es milyen jó helyekre jár kulturálódni, öltözködni, szórakozni, dolgozni. Mert igen is együtt jár a szépség és az életminőség. A jól ápolt külső kihat az élet minden szegletére.

No, és akkor most abból kiindulva, hogy egy ilyen kérdésre válaszolgatnak, ezen az oldalon, a szabadidejükben, már is leszűrhető rengeteg dolog.


Ráadásul teljesen fel van borulva az emberek értékrendszere.

A 10/10-es megköveteli azt, hogy sikeres legyél az élet minden területén. Ha az lennél, akkor nem ide írogatnál.

10/8 Már az a szint, amikor nincs meg a magánéleti (lelki), vagy az anyagi háttere annak, hogy szép lehess. DE ezt leszámítva, egy határtalanul ápolt külsővel rendelkezel.

És itt jött el a 10/7-es pontozás, amikor a lehetőségeidhez mérten, avval arányosan vagy csinos!

Ebbe tartozom én is.

10/6 Korlátozott lehetőségei mellett jól ápolt, (tiszta) a megjelenése.

10/5 A korlátozott lehetőségeit sem használja ki, csak a természet adta báját "alkalmazza".

Innentől lejjebb pedig jönnek azok, akiket nem áldott meg a jó Isten szép arccal, és ebbe beletörődve egyre gusztustalanabb és gusztustalanabb módszerekhez folyamodnak, hogy még véletlenül se maradjon esélye szebbnek lenni, mint amilyen lehetne (ha fordítana rá, időt, energiát, tudást, és pénzt).

2014. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
nyertel!!!!
2014. jan. 12. 18:47
 40/41 anonim ***** válasza:
De itt most csak a kulsoról volt szó. Amugy 6-7 .
2014. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!