Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Elnezest elore is nincs ekezetem!


Altalanos iskolaba jarok inmaron 9 eve! Utolso evet zarom fel ev mulva! Olyanyira ideges vagyok ha iskoaba kell mennem vagy elokerul a suli tema,hogy le se tudok szalni a illemhelyrol folyik rolam a viz az utcan is hidegbe es remegek nagyon! Ha viszont hetvege nincs iskola akkor minden jo elvezem az eletem vagy itt toltom az idom! Mi lehet a bajom?



Elore is koszi a valaszokat! Barmit is irsz felpontozlak!


2014. jan. 11. 21:02
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak annyi a baj veled hogy megutáltad a sulit.Hogy miért? Azt nem írtad le így nehéz tanácsot adni.De a lényeg a kitartás,mindig gondolj arra hogy nemsokára megint hétvége,így ki lehet bírni a napokat! ;)
2014. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem szereted az iskolát
2014. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen az mar biztos nem szeretem a iskolat! Nem lehet ezen tullepni valahogyan?
2014. jan. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!