Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a bajom? Mikor egyedül...

Mi a bajom? Mikor egyedül vagyok itthon akkor a tükör előtt elkezdek grimaszokat vágni meg fogyatékos mozdulatokat csinálok, később pedig mindig azt mondom hogy lehetek ekkora ütődött idióta.

Figyelt kérdés
Amugy meg okos embernek tartom magam járok iskolába is és ott négyes, ötös tanuló vagyok. Barátaim nem igen vannak, nagyon ritkán mozdulok ki a házból. Meg mostanában többször beteges gondolatok járnak a fejemben.
2013. júl. 12. 14:14
 1/6 anonim válasza:

Én is szoktam grimaszokat vágni, de azért fogyatékos mozdulatok... Hihi. bocsi. Szóval, lehet az agyadban bekattan valami, amitől hirtelen el kezdesz magadtól mozogni. Vagy csak szereted nézegetni magad a tükörben. :DDD

Tudod, hogy mit csinálsz? Mit érzel közben? Vagy ez csak jön magától... Ha az utóbbi, akkor majd elmúlik.

2013. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TejfölJóska ***** válasza:
100%
:D Te vagy a Joker.
2013. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem,mert James Holmes az igazi Joker :D. De amúgy lehet te is befogsz kattani,úgy mint ő. Én is szoktam grimaszolni de csak hülyülésből. Mit értesz beteg gondolatok alatt?
2013. júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is szoktam ilyeneket csinálni. 19 éves vagyok és ilyenkor én is idiótának érzem magam :D amúgy meg tök átlagos, okos lány vagyok :) Általában akkor csinálom ezt, mikor nagyok boldog vagyok. Van egy nagy tükör a szobámban, bekapcsolom a zenét, és hülye fejeket vágok, vagy elkezdek táncolni. Néha azt is képzelem, hogy egy színpadon állok és mindenki engem figyel a végén meg tapsolnak és fütyülnek. (tanulok pszichológiát, ezt azért képzelem elég sokszor, mert elismerésre és dicséretre vágyom amit a szüleimtől nem kaptam meg) A grimaszokat nem tudom, jó néha hülyének lenni :DD Ne foglalkozz ezzel, sokan csinálnak ilyeneket, csak kevesen osztják meg a másikkal.


Egyébként mik ezek a beteges gondolatok? :o

2013. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nyugi én is szoktam ilyeneket csinálni :D ne parázz :)
2013. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem vagy idiota csak leszel....
2013. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!