Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok semmit normáli...

Miért nem tudok semmit normálisan csinálni?

Figyelt kérdés
Ha mosogatok leejtem a tányérat és összetörik, ha veszek eny nyakláncot azt tuti hogy szét fogom szakítani, ha kiveszem a lisztet a szekrényből, akkor kiömlik. Már a szüleim is (!) kigúnyolnak miatta:( Most meg már lassan elkéne döntenem, hogy milyen pályát válasszak!! Mi lesz ha abban is ilyen béna leszek? Lehet ez ellen tenni?
2009. dec. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak általánosból ballagsz, akkor: Te idióta nyugi még csak gyerek vagy, nem kell túlspilázni, figyelj egy kicsit jobban és minden rendben lesz.

Ha középsuliból ballagsz, akkor: már megszokhatta mindenki, hogy picit ügyetlen vagy nem?

2009. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uhh bazz...Tarkólövés=)
2009. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hordozható dvd lejátszót öntöttem le vízzel és nem a legolcsóbbat csupán a szerencsétlenkedésem miatt így megpróbáltam előre gondolkozni, a laptopom 2 méteres sugarában nincs is innivaló, én minden szerencsétlenségemből tanultam vmit bár hosszú idő ezeknek a megtartása de próbáld ki
2009. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi én is ilyen vagyok, csak én általában még a saját testi épségemet is veszélyeztetem, mert csetlek botlok tiszta szerencsétlen vagyok... Meg rohadtul béna. Szeretek gyöngyöt fűzni, de amikor már 3. szakad le az egész sor akkor már idegbeteg vagyokk és olyankor szoktam bele rúgni a nyomtatóba és olyankor beszakad a lábujjamon a köröm futok ki a wc-be hogy hideg víz alá rakjam a lábam úgy nem fáj annyira, erre bele akad a pulcsim/pólóm ujja az ajtóba és vissza ránt és a sarkammal rúgok bele az ajtóba..

Kb. így telik az egész napom.. De meg lehet szokni, tesiről általában mindig harci sérülésekkel szabadulok.. De mégis tudtam szakmát választani mégis jó suliba járok.

Titkárnő jelölt vagyok... :D Ügyvitelt tanulok...

2009. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kéthéten belűl kiöntöttem egyszer tejet, egyszer kakaót...

Kaptam bögrét, 2 nap múlva ki lehetett dobni...

200ezres laptop... Már összevan karcolva...

Kb. 2 méteres nyaklánc a suliban szakítottam szét, 1mmesek a gyöngyei söpörhettem fel! :S

:D

Nyugi, nem vagy egyedül és ez normális dolog, kicsit ügyetlenebb vagy az átlagnél, kinövöd, de akár lehet a védjegyed is, és van olyan fiú, akinek akár ez jön be (vagy ha fiú avgy akkor fordítva!)

2010. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!