Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha feltöltenék magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feltöltenék magamról facebookra pár képet és normálisan beállítanám az adataimat, pl hogy miket szeretek csinálni, akkor történhet olyan, hogy egy lány rámír fb-n, hogy meg szeretne ismerni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 01:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
:) aha simán
2011. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
kizárt
2011. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.


Én sosem írnék rá egy sácra, mert

1) Ha jóképű, akkor atz gondolnám, h van bnője, vagy hogy nekem esélyem sincs

2) Meg amúgy szimplán csak azért nem, mert egy férfi kezdeményezzen, lehet megbökném vagy vmi, h észrevegyen, de írni nem írnék

2011. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Már mondta egy-két ismerősöm, hogy töltsek fel képet meg mondtak is konkrét képeket, hogy ezt feltehetném, meg tök jó. Csak nem mertem még.


És van olyan lány az ismerőseim között, aki tetszik, de sztem nem is tudja, hogy nézek ki meg milyen vagyok. Azt is kiírnám am, hogy egyedülálló (: nehogy azt higgye valaki, hogy van bnőm (:


Meg olvastam olyat is, hogy egy lány gyakorin írta, hogy nagyon tetszik neki facebookon valaki és mit írjon neki...

Kíváncsi lennék, hogy ez velem is előfordulhatna-e, de úgy félek is tőle meg akarom is.


Írjatok még válaszokat. És kort és nemet is légyszi

2011. aug. 5. 01:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Persze, minden lány csak arra vár, hogy regisztrálj és írhasson neked. Főleg, hogy te leszel az egyetlen pasi az egész fb-on. Amúgy meg nem társkereső. Ha félsz képet felrakni, ne tedd! Mellesleg eléggé az jön le az írásodból, hogy nem épp csúnyának gondolod magad és ha raksz fel képet majd irkálnak neked a csajok. :D
2011. aug. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Éppen hogy csúnyának gondolom magam, de mostanában meg azt mondják hogy nem vagyok az. Csak megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha én is kipróbálnám
2011. aug. 5. 01:25
 7/20 anonim ***** válasza:
Az még jobb lenne, hogyha te kezdeményeznél, mondjuk ráírnál a lányra. Ha nem tetszel neki, akkor vagy vissza ír, h bocs, de nem jössz be neki, vagy pedig nem is ír semmit.
2011. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
De besz@ri srác vagy. Ha kell a bula, írj rá, rossz esetben lepattint. Ha meg félsz, akkor maradj inkognitóban.
2011. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha nem vagy hatalmas arc nem ír rád senki
2011. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
100%

1. Ennyire nem lehetsz szerencsétlen

2. Majd pont egy közösségi portálról lesz barátnőd, ha ilyen gátlásos vagy...

3. Valószínűleg, ha megteszed sem történik semmi, mert a NŐKnek FÉRFIak kellenek.

4. Nem akartalak megbántani, de számomra reálisabbak ezek a dolgok, mintha azt írnám hogy igen megtörténhet.

5. Győzd le a gátlásaid, írj rá a csajra te, legyél kedves, de ne túl nyomulós, egy darabig beszélgessetek neten, aztán ha még mindig tetszik és nem koptat le kérj egy talit!

16 éves koromig én is ilyen voltam, aztán rájöttem, hogy FÉRFInak kell lenni, nem pedig taknyos kölyöknek...

22/F

2011. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!