Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem észre, hogy a bugyimban egy nagy barna folt van.nem akartam foglalkozni vele, csak bedobtam a mosásba.akkor már rájöttem hogy ez meg van.el is fogadtam, csak annyira nem merem el mondani anyunak! Igazából itt lenne az ideje, és tudom hogy természetes, csak mindig arra gondolok hogy majd elmondja a nővéremnek, ő a bátyámnak és a bátyám fölöttem jár eggyel, és félek h elterjeszti az osztályomban ami nagyon ciki lenne:( .habár kb a lányok negyedének már megvan...


Ma úgy voltam hogy beteszek egy wc papír darabot a bugyimba (tudom hogy kell betenni egy betétet meg minden, de nem akartam)és kb a 3.óra után kimentem a mosdóba ahol megnéztem, és ha halványan is de ott volt a barna folt...bár a pisim nem volt piros, de amikor kitöröltem egy sűrű nyálkás barnás-pirosas foltot láttam.nem tudom hogy ez az e!:(

Attól is tartok, hogy anyukám akkor biztos nyaggatni fog ezzel, és utállok a családom előtt meztelenül mutatkozni..nem azt mondom hogy akkor biztos megnéznének, csak az van hogy szerintem anya akkor bejön velem a wcbe és megnéz, ilyenek. (Kb 2 éve nem látott fehérmemű nélkül) .jólesne ha adnátok mondatokat amit talán alkalmazhatnék.ti nektek hogy jött meg?



2014. jan. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem ülj le anyukáddal beszélgetni, vagy amikor alkalmas és ketten vagytok. nem lesz semmi baj, nem fog bemenni és vizsgálni, ad tanácsokat, betétet ajánl stb. :)


én csak elmondtam neki, anya, véres ott lent, szerintem megjött. :D

2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj és akkor én 11 voltam :)


17L

2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el anyudnak, hogy ne mondja el a tesóidnak
2014. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem ha megmondod anyukádnak hogy nem szeretnéd ha elmondaná másoknak és azt sem hogy bemenjen veled a WC-be, meg fogja érteni.Ő sem hiszem hogy szeretné ha valaki nézné miközben betétet/tampont cserél. Ha esetleg mégis kitudódik, akkor sincs benne semmi ciki, az osztálytársaid közül is több mindenkinek megvan ahogy írtad. Ezért csúfolni valakit meg óvodás dolog lenne. Ha mégis csúfol valamelyik osztálytársad az csak irigységből van, mert neki még biztos nem jött meg. Ne félj, ez a természet rendje :)
2014. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!