Normális ez? (lent)

Figyelt kérdés
13 éves lányként azon szoktam gondolkodni, hogy hogy fog alakulni az életem. Kozmetikus,fodrász, manikűr-pedikűrös szeretnék lenni egy saját szalionban, ha felőtt leszek, viszont egy kávézót is szeretnék majd nyittani. Egy szerető férjet, aki pesze tanult ember és jó minkája van, és egy gyönyörű közös kislány, akit majd Lindának nevezek el, mert nagyon tetszik nekem ez a név. Nektek is van hasonló történetetek?
2014. jan. 14. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, normális :)
2014. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Én 14 évesen elterveztem, hogy mikor akarom befejezni az iskolát, mikor akarok dolgozni menni, mit akarok dolgozni, milyen házat szeretnék (részletesen kívülről-belülről), és hogy férjem legyen, ő is részletesen kívülről-belülről, két gyermeket akarok nemtől függetlenül, de ha lány, akkor Szofia, vagy Hanna, ha fiú akkor Zalán, vagy Benedek, és csodálatos életünk lesz.
2014. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!