Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csinálhatnék?...

Szerintetek mit csinálhatnék? Leírás lejjebb.

Figyelt kérdés
5 éve kosárlabdázom,fél éve kerültem át egy jobb csapatba,mint az ezelőtti. Persze ennek nagyon örültem,mert sose tartottam magam jó játékosnak,és ez egy pozitív visszajelzés volt számomra.Új edzőm is lett,de mivel még korosztályt nem váltottam,ezért meccsekre a régi edzőmmel mentem. Az új csapatba velem egykorúak,1,és 2 évvel idősebbek voltak,mert két korosztály össze van vonva. Elején még nem is volt semmi gond,viszonylag jól mentek az edzések. De utána kezdődtek a nehézségek..Akikkel együtt feljöttem,azok közül mindannyian abbahagyták,mert nem szerették,és így ottmaradtam csupa nálam 1000x jobb játékossal. A gond még nem is ez lenne,de olyan szinten elkezdtem parázni,minden edzésen görcsbe van a hasam mostmár, és remeg a kezem,állandóan elbénázom,és 5 edzésről 2x minimum úgy jövök ki,hogy sírok. Mikor választani kell csapatot,mindig engem választanak utoljára,néha beállok játszani,akkor 2 perc után mondják,hogy menjek le cserére. Úgy érzem,csak kitaszított vagyok a csapatba,nem kapok vissza pozitívat. Abbahagyni nem szeretném,mert alapjában nagyon szeretem,és a közösség is jó,csak bárcsak jobban befogadnának.. Ha a régi edzőm tartja az edzést,akkor sokkal bátrabb vagyok és jobban is megy.. Mikor az új,akkor meg nem tudom leküzdeni a gyomorgörcsöt és mindent elrontok.. Egyszerűen,csak leakarom győzni ezt a görcsöt,a félelmeimet,és úgy szerintem jobban menne,és jobban is érezném magam.Szerintetek mit csináljak? Kérlek segítsetek,szüleimmel már beszéltem erről,de nem nagyon jártasak ebben a témában..
2014. jan. 16. 17:12
 1/1 anonim válasza:

több féle megoldás is lehet...

1.másik csapatba mész.nem írtad hogy városban vagy falun laksz, de talán van a közeledben másik csapat ahol kb veled egy szinten játszanak.

2.ne nyavajogj má hogy milyen gyomorgörcsöd van minden edzésen. bocsi ha dúrva de most komolyan!!! mitől félsz? miért sírva jössz ki az edzésről? nem érzed magad elég jónak? NE hagyd magad! csinálj mindent meg amilyen jól csak tudsz! ne érdekeljen a többiek véleménye! oké nem vagyok a te helyedbe. nem tudhatom milyen lehet neked. De az tuti ha nagyon keményen dolgozol egyre jobb leszel. fejlődni fogy és talán még eléred azt a szintet ahol ők vannak. ez után nem te leszel az akit utolsóként választanak.

3. vissza a régi edzőhöz. ott nem parázol. őt már ismered.

4. megkérhetsz valakit hogy edzen mondjuk a régi edződet


azt nem értem hogy beszéltél a szüleiddel " de nem nagyon jártasak ebben a témában.."

+ " közösség is jó,csak bárcsak jobban befogadnának.. "

???


elég nyominak nézlek már megbocsáss ha ott lennék melletted kiszakadna a dobhártyád!!! írod hogy meg akarsz szabadulni a görcsöktöl és a félelemtől! valamiért beraktak a jobb csapatba!

én bízom benned :-D♥


egyJòAkaró

2014. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!