Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék hogy jobb...

Mit csinálhatnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Minden egyes napom ugyanarról szól már évek óta és próbálok rajta változtatni de nem akar sikerülni. Mindig csinálnom kell valamit, ha éppen nem dolgozok (kamionos vagyok) akkor az otthoni dolgaimmal vagyok elfoglalva és így se érek a végére. Próbáltam már hogy leszartam az egészet és nem csináltam semmit de akkor csak összegyűlt minden egyszerre. Állandóan fáradt vagyok, nem is tudom mikor voltam normálisan a családommal, feleségemmel már csak a gyerekek miatt vagyunk együtt akik csak nőnek és ezalatt az idő alatt nem velük vagyok hanem az úton, nem is értem miért. Egyre többet megyek kevesebb fizetésért mások életét is kockáztatva. Lassan jobban ismerem a kollégáimat mint a családomat. Esküszöm olyan mintha csak szabira járnék haza. A kamionban megvan minden ami kell, olyan mintha itt laknék néha már idegbajt kapok ettől az élettől, néha szeretem. Mit csináljak?
2012. jan. 16. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
vidd a gyerekeket is...
2012. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos elcsépelt már... de munkát kéne váltanod. és akkor acsaládi kapcoslataid is rendeződhetnének -legalábbis esélyt adnál neki..
2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen munkám, amikor 3-4 órát aludtam minden nap, és csak aludni jártam haza. Tudom. Te még aludni sem...

Én akkor változtattam, kerestem más munkát. Most ugyanannyi pénzért dolgozok, és nem kell napi 16 órát dolgoznom heti 7 napba, na meg napi 3 órát utaznom összesen, hanem 1 óra utazás, 8óra munka, és csak heti 5 napba. Arról nem is beszélve, hogy ugyanazért a pénzért, mint előtte...

Tudom, nem egyszerű munkát találni a mai világba, de szerintem próbálj mást keresni, hogy többet lehess a családoddal... Biztosan segítene a helyzeten...

2012. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!