Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy, hogy ennyi ember ír...

Hogy, hogy ennyi ember ír ide? (bővebben alul)

Figyelt kérdés

Hogy, hogy ennyi ember ír ide, akik hasonlítanak egymásra de mégsem találkoztak még vagy nem haverkodtak össze? Bár azt tudom, hogy ide nem azért járnak fel az emberek, hogy csajozzanak/pasizzanak meg, hogy barátra tegyenek szert, hanem, h segítsenek egymáson, de azért csak úgy érdekelne

remélem nem lesz semmi gáz ezzel a kérdéssel

én csak egy kíváncsi ember vagyok

ha nem jó a kérdés csak nyugottan szóljatok be legalább levezetitek a fölös energiát


2009. dec. 2. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, legalább 30 ember írta h ő magányos és hol találhat barátokat akár a neten keresztül is...
2009. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem...de amúgy lehet,hogy voltak akik itt az oldalon haverkodtak össze.
2009. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!