Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek, hogyan mehetnék...

Szerintetek, hogyan mehetnék el itthonról minél előbb? Már megőrülök. De sajnos, pénzem nem igazán van.

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne mindent leírni,de a lényeg,hogy itthon vagyok egy ideje,amiben már megkattanok.:( És persze,a normális az lenne,ha dolgoznék és úgy eltudnék költözni.Ezt is szeretném tenni ,csak úgy érzem,annyi időt voltam már itthon,hogy nem bírom tovább.Szóval valami gyorsabb megoldás kellene. Külföldi munkára gondoltam,csak ahhoz sem ártana valamilyen tőke... :/

Szerintetek nincsen valamilyen hely,ahová mehetnék? Úgy értem,olyasmi,mint az anyaotthonok.Vagyis ,tudom,hogy oda nem mehet bárki ,mindenféle gonddal ,ha gondol egyet,de nekem most tényleg krízis van az életemben,úgy érzem... :(

köszi előre is!


(és megakarom oldani a gondjaimat,csak addig lenne szükségem valamilyen "menedékre",környezetváltozásra...)


2014. jan. 19. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem most a jótékonykodás ugrott be. Annál nagyobb környezetváltozást el sem tudok képzelni mit, hogy más országban, idegenekkel, idegeneknek segítesz :)


Kaját, szállást, fizetik. Több ismerősöm is ment ki így Ciprusra most. Nem dolgozzák halálra magukat, utána meg totál hawaii, lógatják a lábukat és lazítanak. Fizikailag nem leszel gazdagabb, de akár még kapcsolatokra is szert tehetsz hogy dolgozhass máshol pénzért. Kalandnak és pihenésnek pedig tuti 100-as.

2014. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És mi az akadálya, hogy dolgozz, pénzed legyen és elmenj otthonról??

Valamit aktívan is kéne tenni..

2014. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!