Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te lennél öngyilkos, ha úgy...

Te lennél öngyilkos, ha úgy adodna?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 19:13
 1/9 anonim válasza:
Nem. Inkább keresnék megoldást, a problémáimra, nem pedig eldobnám a lehetőséget.
2014. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Jobban szeretem az életet, és hinni abban, hogy mindig jöhet valami jó is, hogy csak gyáván feladjam. Arról nem is beszélve, hogy vannak akik szeretnek, és velük szemben sem lenne fair.
2014. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen
2014. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vid82 válasza:
Biztos hogy nem! Mellesleg elég önző dolognak tartom bizonyos esetekben.
2014. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Sok beteg, és sajnos menthetetlen ember küzd az életben maradásért, itt az oldalon meg minden harmadik kérdező öngyilkos akar lenni! -_-

Nem, nem lennék! Én egy nő mellett kívánnék leélni még egy hosszú és boldog házastársi életet, és látni szeretném azt, amit megszületik az első unokám.- holott még csak 23 vagyok!

2014. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! Szeretnem hatradolve nezni,hogy lepusztul e igenytelen orszag!
2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már úgy adódott. elvesztettem örökre azt a személyt, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek (él és virul, másképp veszítettem el). De még élek. Nem tudnék véget vetni mindennek. Hiába lennék magammal kíméletesebb.
2014. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha halálos beteg lennék, és az utolsó perceimet szenvedések között vergődve élném át a kórházban, mindezt végig kellene nézni az összes szerettemnek, akkor inkább öngyilkos lennék még ezelőtt, és megkímélném őket a látványtól.
2014. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Természetesen igen!

Volt is már kisérletem csak megállítottak.

2014. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!