Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszökök otthonról, vélemény?...

Jóválasz10 kérdése:

Elszökök otthonról, vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elegem van, nincs értelme már élnem, a fiú akit szeretek elhagyott, barátaim nincsenek, a szüleim utálnak, és nincsen senkim. Úgy döntöttem reggel felülök egy buszra és elmegyek egy másik városba, nem eszek, és majd az utcán éhenhalok. mennyi az esély rá hogy megtalálnak? 200 km-re megyek az otthonomtól.

2013. aug. 13. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem fogsz éhenhalni,majd valaki felszed és elad prostinak az ukránoknak. Űlj otthon a seggeden.
2013. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy? Biztosan nem elég érett, hogy tudd ennek semmi értelme. Nekem sincsenek barátaim, sőt még sosem volt pasim. Mégis itt vagyok. Gyakran sírok, de itt vagyok. Előtted az élet, nincs értelme öngyilkosnak lenni, minden változni fog. Vannak dolgok, amikért érdemes élni. Ha tudzs rajzolni, énekelni, vagy ilyensmi, használd ki, foglald le az agyadat és maradj otthon. Lehet, hogy van aki szeret, csak te nem veszed észre. Szomorú lenne, ha megtudná, mit akarsz csinálni. Előző kommentnek igaza van, feláll ennek is a veszélye, de azért nem kellett volna így fogalmazni...
2013. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 óra után elkezdenének keresni ha valaki felismer és jelent meg hazavissznek és kész próbáld ki.
2013. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem akarom hogy hazavigyenek a rendőrök,mert megakarok halni
2013. aug. 13. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16
2013. aug. 13. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
úgysem ölöd meg magad.
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%

Ha meg akarod ölni magad akkor ne így csináld.

Az akasztás a legkíméletesebb ha hóhér csomóval kötöd amúgy kín és szenvedés lenne.

2020. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!