Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem esik ez olyan...

Csak nekem esik ez olyan rosszul? Az utcán elmentem valaki mellett, aki utána gondolom kibeszélt? Tovább lent

Figyelt kérdés

Biciklivel mentem, egy pár ment az utcán sétálva, nem ismerem őket, a lányra néztem rá, de sosem láttam még kb., az arcára sem emlékszem már.Elmegyek mellettük biciklivel,majd azt hallom, hogy "ezt a csajt mondtam" ..


Tudom,hogy nem kellene vele foglalkoznom, de eléggé frusztrál :( Semmit nem tettem senki ellen, lehet vmi pletykát mondott nem tudom, vagy hogy az utóbbi időben azért meghíztam(már azt is hallottam tavaly, hogy terhes vagyok -.-) elkezdtem agyalni hogy mit mondhatott, de semmit nem tettem,nem tudom elképzelni mit mondhatott..


2014. jan. 22. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt mondta neki korábban, hogy tetszel neki, de nem tudta, hogy kire gondol és most szólt neki, hogy te.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni :)

2014. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta ... -Az sem biztos konkrétan rólad beszélt .
2014. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is kell rosszra gondolnod. Például nálunk is volt olyan, hogy sétáltunk a párommal, és láttam egy futó lányt. (Többen is futottak, sétáltak a közelben). Megjegyeztem, hogy dejó a futócipője, a párom persze megkérdezte, hogy kinek? Nem akartam azonnal mondani,mert a lány már közelebb ért, és mikor elfutott mellettünk akkor mondtam a páromnak, hogy "ennek a lánynak". Tehát nem kell ekkora feneket keríteni ennek. Úgysem fogod megtudni pontosan mit mondtak rólad, kár foglalkozni vele. Ha rossz, ha jó, min változtat? Nem kéne, hogy ilyen dolgok rontsák el a napod.:)
2014. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van utolsó.. :) én sajnos ilyen vagyok :( nagyon rosszul érintenek az ilyesmik

De nem tudom,hogy ha jót mondtak, akkor mégis mit, mert nem tartom magam szépnek se(sajnos kissé meghíztam:S), menőnek se tartom magam..Igaz van egy 6 éves kapcsolatom és a barátomat kb. mindenki szereti :)

Mikor tavaly rám írt egy csaj, hogy igaz e hogy terhes vagyok,mert ketten is kérdezték tőle..hát az eléggé xarul esett..

2014. jan. 22. 13:38
 5/9 A kérdező kommentje:
"Ezt a csajt mondtam" Ebből következtetek csak rá,hogy tuti rólam volt szó, és a lány mondta
2014. jan. 22. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered oket, akkor miert szamit a velemenyuk?
2014. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert sajnos ilyen vagyok:(( főleg, ha nem ismer minek mond rólam bármit is.. Nyilván azért is, mert én nem tudom elképzelni magamról,hogy egy idegenről bármit is elhiggyek és még terjesszem is.
2014. jan. 22. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ment utánad valaki, és róla beszélt.

Nem kell paranoiásnak lenni.

(Ha nem is ismered, miért és hogyan beszélt volna ki???)

2014. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyu, tényleg nem biztos, hogy rólad beszéltek, hiszen azt mondod, hogy nem is ismernek...akkor mit mondtak volna? Lehet azt mondta a csaj a pasinak, hogy "Nézd milyen jó kabátja van annak a csajnak ott a túloldalon." és mikor odaértél arra mondta, hogy "Ezt a csajt mondtam az előbb".....stb. Bármi lehet, főleg így, hogy nem is tudod ki volt az és így valószínű, ő sem ismer téged :) Felesleges ezen agyalni. Ha meg rosszat mondott volna, úgysem tudod meg, és mit is változtatna a dolgon?
2014. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!