Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bámulnak meg mindig az...

Réká$hh kérdése:

Miért bámulnak meg mindig az emberek?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok(egyáltalán nem szoktam kihívóan öltözködni) de akárhányszor sétálok az utcán, vagy akár a suli folyosóján, azt látom,hogy az emberek mindig megbámulnak, nem rég az utcán egy férfi majdnem leesett ez miatt a biciklijéről.Szerintetek miért van ez,nem vagyok olyan nagy szám, hogy az embereknek így kéne nézniük rám?!
2011. dec. 20. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
lehet, folyamatosan félreérted a helyzetet és nem téged bámulnak. Az meg, hogy rádnéz valaki, vagy átnéz rajtad, semmit nem jelent, nem járhatnak az emberek leszegett fejjel és csak a földet bámulják. Amúgy van, hogy sokszor néz valaki, de nem lát, tehát rád néz, de közben úgy elvan merülve a gondolataiban, hogy észre sem vesz téged.
2011. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem téged néznek, mint ahogy felettem is írták. Lehet hogy van aki rádnéz, de nem az összes ember, "emberek".


Egyébként beszéltem erről tiniként - pont kb. a te korodban- a barátnőimmel, és mondták hogy egy időben nekik volt ilyen érzésük hogy bámulják őket... nekem kb. 1 hónap után elmúlt... de addig olyan hülyén éreztem magam mindig az utcán, mintha mindenki engem lesne...

2011. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Bennem is felmerült, hogy csak az egészet túlreagálom,de az a biciklis eset, hogy egy férfi úgy nézett, és amikor elmentük egymás mellett az után is visszanézett nagy kigúvvasztott szemekkel az már túlzás volt.De több barátnőm is van, aki így érez, és elég idegesítő, és nem tudom, vagy inkább nem akarom tudni,hogy mit gondolnak azok akik olyan nagy érdeklődéssel bámulnak...
2011. dec. 20. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Pedig megkérdezhetnéd, de udvariasan, hogy engem nézel? Érdekelne, hogy miért.
2011. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szép vagy? :D

Amúgy azért is megbámulhatnak ha látják h zavarban vagy, ettől még inkább zavarba jössz, ettől méginkább megbámulnak stb.

Ez ilyen ördögi kör. Próbáld magad elfoglalni mondjuk rágózással, vagy gondold át a napi teendőidet. Esetleg hallgass zenét.

2011. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is van ilyen. Eleinte azt hittem, én hülyültem meg, és csak beképzelem magamnak.

Mikor aztán elkezdtek utánam szólogatni (pl. a suliban olyan srácok kiabáltak utánam meg szólítottak a nevemen, akiket nem is ismerek), meg köszönni, akkor vettem észre, mi is van tulajdonképen.


Szóval, ha egyszer-kétszer bámulnak, még nem tuti, ha állandóan, lehet, ha pedig meg is szólítanak, akkor biztosan felkeltetted az édeklődésüket valamivel.


Ne zavarjon amugy, nem rossz ez, csak hozzá kell szokni. Jah, és nagy a valóaszínűsége, hogy jól nézel ki, azért néznek. :P

18/L

2011. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!