Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Srácoknál sztem kissé b*zis...

Srácoknál sztem kissé b*zis ha vki borotválja a melkasát. De nekem tetkó miatt muszáj (alapból nem csinálnám), de aza gond h kipattog tőle a bőröm és nem tudom h mitkéne csinálnom h ne legyen ilyen érzékeny. Vmi tanács esetleg? :D

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor gyantáztasd...
2014. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak igen hatásos szerek, borotválkozás utáni krém, gillette, ajánlom figyelmedbe. Ha nem válik be, akkor gyanta !
2014. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hajvago 0 ason
2014. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne b..zis? Én is borotválom.Vegyél testszőrnyírót,attól nem pattog ki és nagyon gyorsan megvan vele.Én már évek óta azzal csinálom.
2014. jan. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

philips bodygroomot használok az minden gondot megold

amúgy csak a buuuzis ha férfi férfival szexel, de még abban sincs semmi kivetni való


hagyjuk a konvenciókat :)

2015. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!