Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit teszel, ha mások utánoznak...

Mit teszel, ha mások utánoznak, lenyúlják a stílusod, a gondolataidat idézik másoknak sajátjukként?

Figyelt kérdés
Vagy ha látod valakin hogy nagyon olyan akar lenni, olyan, akire hasonlítani szeretne?
2009. dec. 4. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kb velem mindig ez van.. Én így ráérzek a divat változásokra 1-2 hónappal előbb.. xD Valami radarom van, ahogy én átváltok egy másik öltözködési stílusra rá kb. 2-3 hónapra az lesz a divat és mindenki abba jár. Amikor én egyedi akartam volna lenni. És rohadtul idegesítő az is, hogy csak én hordok olyan ruhákat és erre meg egyszer csak azt veszem észre, hogy a padtársam ugyan úgy jön suliba utána a fele osztály utána már a 9.-sek utána meg már mindenki. És így fasz.m eszem a kefét..

Ez olyan, hogy kb. szeptemberbe stílus váltáson voltam.. Szóval ilyen kicsit hippis kicsit természetes kicsit szép. Átváltottam Föld színűre, szóval csak barna, zöld kék ruhákat hordok új ruhatár meg minden.. Levágattam a mell alá érő hajamat ilyen nyakközépig érőre vissza festettem a hajam barnára és erre meg rá kb. 1 hónapra mindenki barnába kezdett el járni meg ilyen föld színűbe egyre többen levágatták a hajukat és így egy csomóan az osztályból azt mondják, hogy olyanra vágatják mint nekem.. És direkt azért vágattam le jó rövidre mert az a divat, hogy hosszú göndör loknik, nekem meg lett rövid egyenes és erre mindenki utánam jött. Ebből is látszik mennyire egyéniség vagyok. Mert mindenki a nagy egyéniséget próbálja kihozni magából és ahogy megtetszik valaki ízlése rögtön magukra öntik és azt mondják, hogy ez a sajátjuk. Na mind1.

Peace&Love.

2009. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm rendszeresen a következőt csinálja:

Mondok valami vicceset, egy dologról neki, és ő ezt hangosan utánam elmondja mindenkinek, majd úgy állítja be, mintha ő találta volna ki... eszméletlen idegesítő... Vagy például a jó megoldást órán kérdezem tőle, hogy szerte jó-e, és ő bekiabálja... -.-

2010. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

erre sztem csak azok válaszoljanak akik át is élték ezt...

akik nem olyanokat mondanak h "örülj neki,légy büszke rá" engem folyton utánoznak,de én nem követem a divatot.Ha valaki leutánoz akkor megmondom neki h milyen szánalmas....vagy egyszerűen beordítom h "látom itt én diktálom a divatot"<--ettől úgy érzik majd h rosszabbak mint te,vagyis rögtön abbahaggyák egy ideig,mert vannnak emberek akik nem ismerik be h utánoznak ezért ha ezt meghallják azthiszik h NEKEM tesznek szívességet és ettől szarul érzik magukat ;)

2010. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
idegel
2011. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak röhögök xD
2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!