Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Ha egy lány rátok...

Cosplay15 kérdése:

Fiúk! Ha egy lány rátok mosolyog akkor mi fog el tikteket?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem ,hogy van barátnőtök és mosdjuk rátok mosolyog ami nyilvánvaló vagy akár bárhol egy ismeretlen lány rátok mosolyog h az számotokra ugymond "elbüvölő" ? okoskodó válaszoktól kiméljetek köszönöm !!

2014. jan. 28. 18:03
 1/9 Grim13 ***** válasza:
én kicsit zavarba jövök de jól esik nagyjából ennyi
2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha eddig nem mosolyogtam volna sokat sőtt elég sürűn de ezt jó tudni köszi :)
2014. jan. 28. 19:11
 3/9 Grim13 ***** válasza:
akkor én is megkérdezném egy lány miért mosolyog rá egy fiúra (25 körül vagyok nem akarok ismerkedni senkivel csak a buszon gyakran előfordul, de azért megkérdezni nem mertem még soha) ?
2014. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert vetetni akar veled egy új cipőt! :D
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az jelenti hogy szimpi vagy neki. Végül is egy nonverbális: "Gyere ide cserkéssz be, jó esélyeid vannak"
2014. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy cipőt akar vetetni, ne értetlenkedjetek már! :)
2014. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
háhá..XD szerintem vagy tetszel neki vagy szó szerint kinevet vagy zavarba jön tölled :)
2014. jan. 29. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy biztos mögöttem van a pasija, akinek a mosolyt küldi, így nem tekintek neki nagy jelentőséget.
2014. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az már veszett! de azért még várok válaszokat :')
2014. jan. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!