Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Részegen mindig azon gondolkoz...

Részegen mindig azon gondolkozom, hogy mi lehettem volna, ha. Ti is szoktátok ezt? Részegség után sokkal eltökéltebb vagyok, de ez nem sokáig tart. Veletek hogy van ez?

Figyelt kérdés

de a jó az egészben hogy csak 20 éves vagyok és még lehetek, a rossz (ami lehet jó), hogy nem biztos hogy van annyi önerőm, hogy ezt keresztülvigyem.

Ti is szoktatok így elmélkedni?

20/ffi



2014. jan. 28. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Baráti társasággal legutóbb a relativitás elméletről beszélgettünk a kocsmában.

Szerintem mindenki egy kicsit átmegy filozófusba, ha iszik.

2014. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó jó, de ez nem olyan, nem ilyen "távoli" dolgokról gondolkodok.

hanem tényleg, kicsit számvetek, tehát hogy eddig mit értem el és mit akarok még. szóval ilyenekről is sokzatok?

kicsit be vagyok rúgva most is lement 7 dl hétvezér meg 3 kőbambi.

kösi a választ

2014. jan. 28. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első lépés a piáról való leszokás lenne szerintem. Csak ezen részegen kevesen gondolkoznak :D
2014. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóhogy, sokszor tisztábban látom a múltat, és a jövőt is. A jelenről nem is beszélve (ami egyébként egy sörmárka, de ez gyönge vicc lenne :D). Szerintem érdemes leírni a nagy ötleteidet, józanul kicsit furán fog hatni, de már adtál egy esélyt a gondolatnak hogy befészkelje magát, hátha megvalósítod.
2014. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!