Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-t vennék,2-2,5 misi...

BMW-t vennék,2-2,5 misi között. Mindenképp sedant vagy crossovert akarok, szóval touring kilőve, és amúgy 3-as,5-ös és x5-ösben gondolkozom. Van valami "buktató" 2004 környéki autóknál?

Figyelt kérdés
Gondolok valami bmw-s kötelező szervíz ami marha drága, vagy valami, ami pont ilyen távlatban megy gallyra és a gatyám rámenne a cserére... Jó tudom, a bömbiknél általában minden drága és mindenki máshogy használja, de nem ez a kérdés. Benzin és dízel is játszik.... Az ilyen vegyél-inkább-volkswagent típusú válaszokat meg inkább tartsátok meg magatoknak. Köszönöm :)
2012. szept. 30. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Ráncfelvarrás utáni (150 lovas) E46 320d. Egy ismerősömnek az van, nem sok baja volt eddig, és átlag 5.2-t eszik.
2012. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
5.2? az nem semmi! na megnézem.. köszi :)
2012. szept. 30. 23:04
 3/15 A kérdező kommentje:
ja, és valaki elmondaná, hogy az apródPontHu és a hasznaltautoponthuu kocsiainak az árai közt miért van ekkora különbség? ami használton 4millió, az az apródon 2 körül van jó esetben.. ha valaki nézegette, tud rá vmi magyarázatot? mindkettő magyar papíros, és tök rendben van.. lopottak vagy mi? :D
2012. szept. 30. 23:07
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj, jobban járnál egy új Daciával. Vagy egy Aleko-val. Még pénzed is maradna vazelinre.
2012. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minél egyszerűbbet válassz, ha már mindenképp BMW kell. E46, kis benzines, ha lehet olyan, amiben nincs valvetronic, VANOS, meg ilyen ökörségek. A dízelt (különösebb típusismeret nélkül, általános tapasztalatokra építve), ha csak nem mész sokat, kerülném. Ezt olvasd végig, ha tudsz angolul: [link] . Nem mondom, hogy vegyél inkább valami japánt, ha azt mondod, hogy BMW kell, akkor az is kell. Másban nem éreznéd jól magad. Sok szerencsét a kereséshez!
2012. szept. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én a BMW325tds-i-t ajánlom,imádom:)
2012. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
X5-öt nem vennék ennyi pénzért. Semmiképp. Amit ennyiért legnagyobb biztonsággal kapsz, az egy 3-as BMW. Kapsz legalább 2004-es, esetleg 2005 autót kb. amire nem kell a gatyádat költened. Ha nem éred be ezzel, gyűjts még. Jobbat nem vennék 2 és fél millióért, mert arra csak ráb@szol.
2012. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. ezt érdemes lenne megnézni. Én még olyan kereskedést nem is láttam ami 1 év garanciát vállalna a használt autóira. Szóval ez tényleg rendben lehet.


[link]


Vagy ha 4 ajtós kell, akkor ez. Nagyon rendben van és legalább a km sem visszatekert, hanem korrekt.

2012. okt. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnézem a linkeket is, hátha segítségemre lesznek. :) szép napot nektek!
2012. okt. 1. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

X5-öt ne vegyél mert megásod a saját sírod! Ugyanez a helyzet az 5-ös bmw-vel is...


Inkbb egy 150 lovas 320d. (2003 körül)

[link]

2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!