Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félénk vagyok és zárkozott...

Félénk vagyok és zárkozott Hogy tudnék megváltozni? Kérlek adjatok pár tanácsot mit csináljak!

Figyelt kérdés

Vannak barátaim de nehezen kötök új barátságokat és nehezen engedem magamhoz közel az embereket. az osztályból van egy fiú aki teccik. Szerintem neki is bejövök. pl nem bunkózik nevet a vicceimen, poénkodik velem mindig nekem ad igazat és megvéd. Flörtöl is De én inkább nem csinálok és nem mondok semmit.amikor ránézek vagy ő rám néz zavarba jövök.Nem merek vele beszélgetni vagy ha kérdez valamit a lehető legrövidebben válaszolok. Volt hogy oszt. fényképezésen a barátja rám lökte a D.-t mert pont mellettem állt. Mostanában meg mindenki azt kérdezi hogy bejön e nekem az a fiu meg hogy járnék e vele Ez véletlen? Én meg mindig letagadom és azt monodom hogy nem.... Mért van ez? Még senkinek se mondtam el az osztályból és nem tom mit csináljak. Sőt egyszer azt is hallottam hogy kibeszélnek és az a fiu azt mondja hogy én nem merem őt magamhoz közel engedni még a nevemet is hallottam tuti rólam volt szó... Nem értem hogy az osztály legmenőbb pasijának mért pont én kellenék!? Én nem vagyok olyan népszerű mint Ő és nagyon szarul érzem magam az osztályban..... Összevesztem a legjobbbarátnőmmel egyszerűen elegem van nem tom most kivel beszélgessek amugy se az erősségem a beilleszkedés nem vagyok az túl barátkozó típus.... Szeretnék magabiztos lenni és jól érezni magam. És szeretném megszerezni azt a pasit!


Adjatok tanácsot vagy írjatok véleményt! Előre is köszi


2009. dec. 5. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem engedem magamhoz közel az embereket, vagyis igen (azok közül is csak a normálisakat) de ahogyan megismerem őket nem nagyon akarok beszélni velük, én ehhez hozzászoktam de persze neked nem kell. légy egy kicsit sajátságos, vidám, kedves, legyél olyan amilyen társaság nélkül vagy. Ha a legjobb barátnőd akkor beszéljétek meg. Ezek után szerintem már biztos lesz annyi önbizalmad amivel már megszerezheted a pasit, biztos tudsz vele már beszélni. Csak légy önmagad
2009. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hát szerintem, ha már tanácsot kérsz, íme az én véleményem;

azt gondold meg mégegyszer, hogy ha ő a legmenőbb, te pedig nem, akkor vajon miért pont téged választott? Nem lehet h. csak ki akar használni? persze lehet h. nem, csak mint eshetőség ...

Amúgymeg, ha lazább akarsz lenni, most hirtelenjében két filmet tudok figyelmedbe ajánlani. Az egyik a Bakancslista, a másik pedig az Igen ember.

Jó, mindkettő sarkít, dehát filmből vannak, de szerintem a lényeget ha megfogod belőlük, s nem lefejed szerintem menni fog ;)

2009. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A legjobbbarátnőm már nagyon megváltozott mióta a Zsuzsival barátkozik és már nem szeretnék a barátja lenni mert amit eddig bírtam benne az már nincs meg benne. Pont olyan mintha a Zsuzsi klónja lenne. Amennyire kedveltem most annyira megutáltam....

Köszi a tanácsot remélem sikerül összejönnöm vele. Picit egoista és pletykás de ennek ellenére nagyon kedvelem....

rendes velem.... Még 1x köszi ha van kedved akkor írhacc ugylátom elég hasonlóak vagyunk....

2009. dec. 5. 22:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Második kommentes köszi a véleményed és a filmajánlatokat Hol lehet megszerezni? Vagy lelehet valahogy ingyen tölteni? Még soha nem töltöttem filmet. Youtubon megnézem hátha fenn van. Szerintem nem akar kihasználni mert látom rajta hogy tényleg kedvel. Amugy tudnék még olyan dolgokat mesélni amiről arra lehet következtetni hogy bejövök neki.... Ha érdekel akkor "mondok" még ezzel kapcsolatba dolgokat. De lehet csak én értem félre.
2009. dec. 5. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:

az igenember az tényleg jó azt én is csak ajánlani tudom 21:16


KÓD

*****

*****

*****

*****



KÓD

*****

*****

*****

*****



jelszó: wasinger


remélem jó, ha nem v hibás írj és keresek másikat



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én félénk voltam, visszafogott és zárkózott. Nagyon akartam változni és más lenni, különösebben semmit nem tettem ezért, de 2-3 év alatt annyit változtam, h ha vki 3 évvel ezelőtt azt mondja, h ilyen leszek, amilyen most vagyok, tuti nem hiszem el neki! Nem tudom, h sikerült megváltoznom! Csak nagyon akartam, és sikerült :) Most már se félénk, se zárkózott, se visszafogott nem vagyok :)
2009. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22:41 Hát örülök neki ugy látom nem lehetetlen dolog megváltozni. Reményt adtál köszi
2009. dec. 8. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy csónakban evezünk kedves kérdező!! Én is ilyen vagyok 3 éve most vagyok 14 én is megszeretnék változni.
2010. jan. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most meg mellém ültették mert sokat beszélgetett a barátjával.... és ő meg megkérdezte hogy örülök -e hogy mellettem ül én meg szokás szerint letagadtam és azt mondtam hogy nekem mind1.... szerintem megbántottam de nem akartam!
2010. jan. 27. 13:58
 10/10 anonim válasza:
Azóta mi történt? :D
2017. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!